Komentari na vest

Šta znači zamena u 90. minutu?

Tubic

pre oko 2 meseca

Ништа.Не дижите тензију.

Bojana mrsic

pre oko 2 meseca

fudbal je bas zanimljiv sport
A

A ne,ne

pre oko 2 meseca

ovo ti je taktička zamisao da zbuni protivnika.
M

Moze je

pre oko 2 meseca

zamena u 91 min. vaspitna mera jer da je bio dobar možda bi ranije dobio priliku. Ovako bio je primećen kao poništen igrac
Д

Деда Сава

pre oko 2 meseca

Ма какво понижавање.Благоје је хтео да збуни противника а уједно да украде време. Каже није примећен умор?!😂 После седамдесетог минута били су сморени и загубљени. Кроз одбрану могао је житни комбајн да прође без проблема! Питање свих питања за црно беле,на две утакмице четири бека дадоше ПЕТ гола!? Шта радите бре Благоје, шта ти би да се вратиш?
P

Pa ja

pre oko 2 meseca

Osim da imam 16 godina, uso bi im ja moj k u 90. min

Ivanzile123

pre oko 2 meseca

U ovom slucaju ponizavanje

Aleksandar Bezbradica

pre oko 2 meseca

Oce trener da pokaže i dokaže svoj autoritet pri kraju za ili ulazak na teren pred kraj meča znači nešto igracima

Brutal92

pre oko 2 meseca

Pa verovatno ne znaci nista

Alek

pre oko 2 meseca

Sve se crta da se vrati Stanoje...

Benny Ben

pre oko 2 meseca

Znaci da bi ovaj novinar Joksic pisao teme o zamenama mrtvog Partizana koji nikog ne zanima!
N

Nini3112

pre oko 2 meseca

Verovatno su in to poslednje utakmice u dresu Partizana,bilo je price da Zahid i trener nrmaju zajednicki jezik
Ц

Цик

pre oko 2 meseca

Да је он тренер за Партизана он би Захида увео од почетка он је добар играч

M Nalog

pre oko 2 meseca

ne znaci nista,smejurija
D

Deki maky

pre oko 2 meseca

Znači da igrači ne prave više razliku,samo smetaju...sto ke i realno,nenormalan novac primaju a vec su za penziju..Delija Blagoje im ke to saopštio i u prvom mandatu
z

zecpripovedac

pre oko 2 meseca

Zabraniti izmene nakon 80og minuta, samo ako se igrac povredi.

Sijanda Ksulu

pre oko 2 meseca

Ne znaci nista. Nipodaštavanje
J

Jovan Mihajlović

pre oko 2 meseca

Iskrenos samo ponižavaa igeace nista drugo ne m8ze

Milos Veljkovic

pre oko 2 meseca

Bas nista, jednostavno nista
P

Pjer

pre oko 2 meseca

Jedino logično objašnjenje je da ponizi igrača... Nema drugi razlog.

BaneBane

pre oko 2 meseca

Natho nije zasluzio takav tretman a ni Zahid

milosbosut

pre oko 2 meseca

Mozda moraju da igraju zbog neke klauzule u ugovoru
D

DDS900

pre oko 2 meseca

Natho poslednje dve sezone lagano, svakog meseca 15-20.000 evra,a sedeo na klupi ili igrao 25-30 min
D

Dzemaili00

pre oko 2 meseca

Ne znaci nista ali se nasi treneri decenijama drze toga kao pijan plota!

Dusan Petrovic

pre oko 2 meseca

Ništa apsolutno ništa

Vajta66

pre oko 2 meseca

Za Partizan nista hahah

Ilic Uros

pre oko 2 meseca

Iskreno u 90 minutu ne znam sto zamema nista nijr uradio
S

Smejurija

pre oko 2 meseca

Počele emisije sećanja!!! Samo još da su tačne te emisije!!!?! 171 derbi je dobila Zvezda 1:0 Vigo!!! Jokso ne širi dezinformacije da se smanji bruka!?!?!

Dacaa 23

pre oko 2 meseca

Ne znam zasto Zahid je i dalje u Partizanu

Aleksandar Osmanovic

pre oko 2 meseca

neko je postizao golove i u 93' minuti :DD

Dr. Vuki

pre oko 2 meseca

ne razumem sta znaci zamena u 90. glupo iskreno

Александар Симић

pre oko 2 meseca

Ajmo grobari!!!
j

jelajkp

pre oko 2 meseca

Uglavno ne znači ništa dobro ali ajde
i

ivanstole

pre oko 2 meseca

Uglavnom znači da se zabeleži nastup ili da istekne što više vremena
G

GostRadan

pre oko 2 meseca

Duguju im se pare, pa hoce da ih navuku na tanak led, da se pobune i onda da ih novcano kazne. Ali nisu Natho i Zahid naivni. Znaju s kim imaju posla.
m

miki.mocart

pre oko 2 meseca

A sta moze da bude nego ponizavanje .

Radivoj Peric

pre oko 2 meseca

odvlacenje vremena strasno...
V

VOLIM PARTIZAN

pre oko 2 meseca

Po meni je veci problem sto igraju godinama unazad a nikakav doprinos... a siguran sam da ni za tih par minuta nemaju snage ozbiljnog fudbala... VOLIM PARTIZAN

Sunčica Stojković

pre oko 2 meseca

znaci da nismo bas normalni
S

See

pre oko 2 meseca

Znači da čuvaju rezultat, da ne bude petarda. Eto, i to smo rešili.
a

anamar09

pre oko 2 meseca

Odugovlacenje vremena...
S

StariZvezdas

pre oko 2 meseca

OMG.... what's this about????
G

Gost233

pre oko 2 meseca

Šta znači? Pa ništa, najobičnija glupost. Ja sam se uvek pitao čemu služi izmena i u 82, 82 minutu, a u 90 je totalna glupost.
Z

Zera666

pre oko 2 meseca

Ne znaci nista unistavaju fudbal
F

Fudbalski Grof

pre oko 2 meseca

Pobednik ulaska sa klupe u zadnjim trenucima je Ilic vinjak , koji minut ovde, sekundu onde postade igrac sa najvise nastupa
j

jocy9933

pre oko 2 meseca

Napred Partizan idemoo
g

gost2222

pre oko 2 meseca

da osjetis malo teren
S

Suzy91

pre oko 2 meseca

Znači kupovina vremena eto šta znači
M

Max90

pre oko 2 meseca

UPRAVA NAPOLJE ODMAH
b

bolton79

pre oko 2 meseca

Zmaci da si svoje odsvirao i da zele da ti vide ledja, ali na fin nacin.
z

zaks

pre oko 2 meseca

Svaka izmjena pri tom rezultatu i u tom vremenu je glupost trenera.
T

Tvrdjava

pre oko 2 meseca

Odugovlaci vreme da ne primi cetvrti gol,pa to je svima bilo jasno
d

dripac

pre oko 2 meseca

ne ubacuju se igraci od 40 godina dva minuta, ta izmena ima smisla pri tom rezultatu samo ako ulazi mlad igrac da bi ipak koliko toliko osetio draz derbija!!!
K

Kikamika

pre oko 2 meseca

razvlacenje vremena
J

Joomla1020

pre oko 2 meseca

Nepoštovanje, ako ćemo iskreno prema takvim igračima.
b

batabane

pre oko 2 meseca

Ako nije moranje,da se neko pozalio na povredu,onda je glupiranje,pa i bezobrazluk.Da i on udje u statisku kada se gubilo 3:0Da se opravdaju sitne duse.

Александар Ристић

pre oko 2 meseca

ma uzasssss haos
G

Gotz

pre oko 2 meseca

Mogao je već na poluvremenu da vidi da mu fali kreacije tj Zahid ili Natko koji znaju vrlo dobro da uposle napadača.Sto nije bio slučaj sa Ugresicem i sličnim koji realno pojma nemaju.Al eto trener zna najbolje pa primi tricu bez da je pokušao
A

Aleksandar Denic

pre oko 2 meseca

Progledace kad odu ovi klinci oz veznog reda koji moraju da igraju

Ilija Stevanovic

pre oko 2 meseca

gubljenje vremena

KOLUBARAC1919

pre oko 2 meseca

Beleži nastup to se pise

Perica Aksentijevic

pre oko 2 meseca

Los trener.Od trenera zavise fudbaleri.Ovde kao da je neko postavio njega cisto onako,nema smisla igra uopste
Z

Zaki12345

pre oko 2 meseca

Trosenje vremena
N

Nemanjasabac

pre oko 2 meseca

Nije da se nije desavali da bas taj koji udje u 90 min i odluci utakmicu u nadoknadi
D

Dedadakaze

pre oko 2 meseca

Da je normalno stanje u klubu trener Partizana bi dobio Otkaz jos u svlačionici po zavrsetku utakmice bez prava na tuširanje....
J

Jrdnostavno

pre oko 2 meseca

Da se opravda kako mu je ukazao sansu ali je nije iskoristio...pa makar i 2-3 minuta bila...
1

12345ss

pre oko 2 meseca

Ovi komentari su za "verovali ili ne"! Prvo oteraju coveka pa nakon par meseci ga mole i prizivaju da se vrati, pa ga vrate i svi srecni. E sad kad je izgubio derbi opet ga pljuju i teraju !!! A realno treneri nisu krivi. Sa ovim igrackim kadrom ni Gvardiola ne bi znao sta da radi.
S

Sirimavo

pre oko 2 meseca

Nisi u pravu. Nemamo mi trenere u Srbiji. Sve je to suša i busa. .
1

12345SS

pre oko 2 meseca

@sirimavo nisam napisao da je on dobar trener vec da je igracki kadar los. Mijat je iz Cg doveo mladice samo iz jednog razloga _- iz Partizana ce ih bolje prodati. Iskreno Blagojevic iz ovih igraca izvlaci maksimum.

Uskekruske

pre oko 2 meseca

Dobar igrac srecno

Noki71

pre oko 2 meseca

Ovo je čisto potcenjivanja igrača,mogao je Natho mnogo ranije da ude spusti loptu,poveze redove.

ZIVAND

pre oko 2 meseca

To je milostinja da igrač dobije premiju za nastup....
@

@ZIVAND

pre oko 2 meseca

Premija se dobija za odredjeni broj minuta (15, 30, 45, 60), a ne za 2 u nadoknadi.
B

Bojan Gvozdic

pre oko 2 meseca

Čista zajebancija,da je rezultat 1 gol,gore dole,uredu,ovako 3-0 treba da odbije da uđe...
V

VrućaSarma

pre oko 2 meseca

Za bolje i nije, konačno odlazi!
2

24.232

pre oko 2 meseca

Znaci da se isplaces, odnosno da dugo godina places i nikako kraja...

Vlada81pfc

pre oko 2 meseca

Pa kad su treneri idioti sta ti znaci izmena u 90 min.kada gubis 2:0 kao da ce nedto da se promeni ulaskom u 90 min.
K

Kako sta znaci?

pre oko 2 meseca

Pa trosenje vremena, da ne prime jos koji...
B

Baba sera

pre oko 2 meseca

To znači da trener nema pojma. Običan čobanin.
G

Goattttttt

pre oko 2 meseca

Joksicu smece mentalno poremeceno
P

Pillipipinizzzzz

pre oko 2 meseca

Svejedno igra za djabe, ustvari igra koliko ga placaju😁😁

Skorpion77777

pre oko 2 meseca

Ja ..da sam bio na njegovom mestu nebih ulazio da me neki zamišljeni trener omalovažava

Ivana Radovanovic

pre oko 2 meseca

Pa malo da se pokazee

Nemanja Matic

pre oko 2 meseca

Dobro, pustio coveka da se oznoji hahaha ovo pameti nema... 🤣🤣🤣
P

Peđa108

pre oko 2 meseca

Nisam navijač Partizana, aliPartizan je veliki klub i zaslužio je mnogo bolje trenere nego što su bili Stojaković i ponovo sada Blagojević! Partizan mora istrpeti ovog Blagojevića do kraja plej-ofa i onda dovesti trenera sa vizijom. Mislim da je Koković, jedini trener u Srbiji kojim može biti trener Partizana. Ostali treneri su neprepoznatljivi!

Darko Vostic

pre oko 2 meseca

Pre bih rekao da je u pitanju odugovlacenje da se ne bi primio gol, meni takve izmene na to slute

Marija Aleksic

pre oko 2 meseca

Pa nista... Eto, malo je isprljao kopacke
Г

Гост09

pre oko 2 meseca

Значи то да желе да их понизе да изазову реакцију играча да одбије улазак. А онда да их драконски казне и избаце из тима и тако сумње или обришу дуг према њима. Покварено.
p

podeden

pre oko 2 meseca

Sabotaža trenera.

Crnipanter3

pre oko 2 meseca

Najbolji ste svaka cast

Crnipanter3

pre oko 2 meseca

Odlicno je odigrao tako i treba

jovan1111

pre oko 2 meseca

Trebalo je ranije da udje

Urke97

pre oko 2 meseca

znaci da natko tatko ne zna nista i da ga pustio iz postovanja da potrci malo koliko ima snage za 5 minuta

Aleksandar3006

pre oko 2 meseca

A šta ih boli uvo imaće recku da si odigrali toliko i toliko derbija, kad se kaže odigrao 15 neće niko ulaziti da vidi koliko je minuta bio na terenu.
S

Sima Arauho

pre oko 2 meseca

Zašto niko ne sme da napiše istinu?!Natho i Zihad se kinje i maltretiraju jer su postizali golove u derbiju ili su asistirali za golove i sada nije dovoljno da ne igraju nego ih treba poniziti da udju kada je zaostavno vreme.Ali polako "Sila Boga ne moli ALI BOG SILU NE VOLI"!!!
П

Па...

pre oko 2 meseca

...Вукановић је исто дао гол у дербију. Морао је да оде из клуба. Ко је крив за то?
@

@Па..

pre oko 2 meseca

Kad ste doveli skuplje i na papiru mnogo jače a kod nas igrači koji su bili najveća pretnja za protivnika se teraju i sklanjaju od Sume do Natha i to su radili od Stanoja do Blagoja treneri ona reakcija kad ga je zabio u derbiju hteo sam da poverujem da je faci napravio nehotice.
u

upravo tako

pre oko 2 meseca

trener radi sve da uništi klub zajedno sa upravom kluba.Ne želi on dobro Partizanu i to je jasno kao dan. Gajas i Natko su morali da igraju od početka!

daganma

pre oko 2 meseca

Taj ne zna gde je šupalj

stevica jovanovic

pre oko 2 meseca

glupo je uvoditi takvog igraca u 90 min to je sramota
n

nikolabe

pre oko 2 meseca

Ljudi i dalje komentarišu Partizan koji ne zna gde bije. Kao navijač Partizana mogu da kažem da derbi više nije derbi, a verujem da postoje i zvezdaši koji misle isto. Tu ne računam naložene paćenike.
П

Па...

pre oko 2 meseca

...дерби више није дерби. Међутим, није ни у рукомету, где Партизан има абнормално буџет. Исто је и у одбојци. Чак и у кошарци Партизан има већи буџет. Међутим, ви се тренутно бавите само фудбалом. То је једини профитабилан спорт, где можеш сам себи да помогнеш.
A

Astoria

pre oko 2 meseca

Bas sam komentarisao slicnu odluku Nedjica, novog trenera Radnickog iz Nisa, koji je uveo njihovog najboljeg igraca Arijibija u 89.minutu protiv IMT-a pri rezultatu 2:0 za beogradski tim.
K

Komri

pre oko 2 meseca

Pa tako se nabija statistika, a neretko premije dobiju svi koji igraju. Doduse ovi su izgubili ali opet kad prodajes igraca pise da je igrao

Želimir Obradović Cepač

pre oko 2 meseca

Nepotrebno skroz, ubsci bolje omladince cisto da osete derbi

nadama

pre oko 2 meseca

Ma on se u sve razume,nemoj dzabe

Zeljko®

pre oko 2 meseca

Ovo ima smisla samo ako imas aktivan rezultat pa hoces malo da umrtvis igru.Na 0:3 u 90-om minutu nema smisla bez obzira o kojem timu i igracu se radi.Igraci su to odradili profesionalno a trener neka se zapita sta je hteo da dobije tom izmenom.

FiumenBG

pre oko 2 meseca

uvodi ga da bi sacuvao 0:3 😁
1

1981

pre oko 2 meseca

Meriti modrica i nahta, nemam reci, covek legenda reala, natha ni sa ilicem ne mozete meriti koji je prava legenda kluba
v

vuki2233

pre oko 2 meseca

Sve ce to tako lepo da se zavrsi

90Jelena

pre oko 2 meseca

u 90 min se uvodi igrac da bi promenio nesto ili da se sacuva rezultat ovako je ponizenje
b

brc

pre oko 2 meseca

A Arnaut i Magičko su u cvetu mladosti hahah 😄😅😆
Č

Čubura

pre oko 2 meseca

Ti cvetovi još uvek mirišu, dok su vaši odavno uveli.
G

George Jung

pre oko 2 meseca

Znači da su u naponu snage,tako izgledaju..i sa njima bi harali al im neke više sile ne dozvoljavaju.eto,ako si grobar to znači to, i bude ti lakše da to misliš da te tako vidno ugnjetavaju :))
J

Joksa brat

pre oko 2 meseca

..legenda, u sve se razume.

Nikola Vukadinovic

pre oko 2 meseca

ma ne moze partizan protiv zvezde nikako

Zoran Pejic

pre oko 2 meseca

Da sacuvaj u rezultat😂
V

Vojin 1

pre oko 2 meseca

Em je mator, em nije ni za k..ca.
B

Bacoglavac

pre oko 2 meseca

Е само се сад ово ради и само код нас, од свега се прави фама

Diki11

pre oko 2 meseca

Kiisksđehzuppdkekd
D

Dragoo

pre oko 2 meseca

Pa kako ne znate? Kradu vrijeme da ne prime 4-ti gol. To je opste poznatom ! Sjecate se derbija gdje cuvaju 1-1 i valjaji se po terenu a imaju 12 bodova manjka u odnosu na Zvezdu. Te se izmjene rade da ukrades vrijeme

Pa dodo sam

pre oko 2 meseca

Čak i na prošlom derbiju ćelavi golman je odugovlačio na 3:0 da ne bi primio četvrti gol hahahahahahahah
1

1/1

pre oko 2 meseca

Znaci da je Zvezda najaca u nasoj ligi. Pometlala Partizan, bukvalno. U evropi je Zvezda neki donji prosek. To pokazuje koliko Su ostali klubovi u SLS slabi. Prosledio godine Nas iz kvalifikacija izbacuju Kiprani, farani
П

Па...

pre oko 2 meseca

...Звезда је у Топ 30 на вечној листи УЕФА. Да ли је то доњи просек? Јесте, ако у Европи постоји 40 клубова.
I

Idx

pre oko 2 meseca

Kakva li je ta večna lista mora da su tu samo bivši šampioni Evrope Steaua ili neki klubovi koji su nestali sa mape
D

DZG Rudes

pre oko 2 meseca

Dileme nema, taj P je apsolutno i bezocno Ponizavanje. Tu se zasigurno radi i o nekoj osobnoj osveti. Nekom trvenju iz proslosti. A kud ces bolje neg da uvedes Dzombu da ti popravi nesto u 60 sekundi. Kao u cirkusu, "Gospodo i njihove odavno nevoljene zene, pa i njihove ljubavnice kurvetine, njihova ruzna deca, bastardi, ko zna ciji je to okot, za kraj vam sece: Smesni Klovn!...Ajde van sad, i nasmesi se, bre, za sta si placen, vidis da te jedva cekaju..."...
M

Mara992

pre oko 2 meseca

Sve sve ali Natho nema vise sta da trazi mator je i to je cinjenica ne moze da igra na ozbiljnom nivou
R

RN

pre oko 2 meseca

Modrić, koji je stariji od Natha, može da igra celu utakmicu za Milan u Seriji A ali Natho je mator za raspalo srpsko prvenstvo. Kladim se da si ti jedan od onih koji je Saši Ilići u petoj deceniji pevao "da igra još malo" i da ti njegove godine tada nisu bile problem.
@

@

pre oko 2 meseca

inace modric i natho su isti kalibar, covece sta sve covek nece procitati ovde
R

RN

pre oko 2 meseca

Naravno da nisu isti kalibar. Samo, nisu isti kalibar ni Milan i Partizan, a pogotovo nisu isti kalibar italijansko i srpsko prvenstvo. Poenta je u godinama. Modriću nisu problem godine i jakom klubu i jakoj ligi ali Nathu jesu, prestar je za ovako "kvalitetnu" ligu. A tek je slab za ovako jak i uspešan Partizan.