Komentari na vest

Tomislav Sivić četvrti trener Novog Pazara u sezoni

K

Klaster

pre preko 4 godine

Kakva sramota od zemlje i od lige gde se ovolike promene trenera desavaju toliko ucestalo u vecem broju klubova. Neko je predlagao ogranicavanje na 2 trenera po sezone (+ neke penale) i to je valjda jedino resenje, ne mogu uprave biti kabadahijske a treneri i igraci da trpe.
m

metalika moj dobar drugar

pre preko 4 godine

zato sto se ugovori potpisuju na stetu trenera i mogu da ga oteraju bez placanja kad god im se digne. Treba uvesti pravilo da moraju da ga isplate do kraja ugovora do tada pisi propalo a FSS bole stojko ocigledno.
Д

Душан1995

pre preko 4 godine

Човјек у ког сам толико сумњао кад је преузео младу репрезентацију, а на крају се испоставило да је један од најбољих тренера који је икада водио ту селекцију. Ко је тај квалификациони циклус пратио репку, зна о чему причам. О његовом квалитетету и ауторитету доста сам слушао и од играча те генерације 94/95. Све у свему, слиједе бољи дани за Нови Пазар.
m

metalika moj dobar drugar

pre preko 4 godine

druze kod nas Kapelo ne bi prosao ...kad ti uprava uvali ko i kolko da igra dzabe ti znanje
Z

Zvlat BG

pre preko 4 godine

Neka se pripremi i 5.
B

BCS Šabac

pre preko 4 godine

Njima ne treba trener,oni će opet igrati Super ligu,proširenje ili nešto drugo.
D

Deki maky

pre preko 4 godine

Nije iskljuceno da ce i ovaj nakon par utakmica da bude bivsi. Ta uprava je za psihijatriju, nigde nema da se toliko menja trenera u sezoni,do ove linglong lige. A nije sve ni do trenera, jednostavno losi igraci ,previse rotiranja, nema kontinuiteta.
Č

Čerčil

pre preko 4 godine

Tačno treba uvesti neki porez ekipama koje promene više od 2 trenera u sezoni, dajte ljudima šansu da rade u kontinuitetu pa onda tražite rezultat.
m

metalika moj dobar drugar

pre preko 4 godine

totalno si u pravu ali tuzno je da mi to znamo i predlazemo a FSS cuti i ocigledno je na strani klubova
Г

Гос'

pre preko 4 godine

Одакле су овог извукли :D
M

MAKINJERO

pre preko 4 godine

Zadnji klub mu je bio FK Tisa Adorjan. Srpska liga Vojvodine
m

metaika moj dobar drugar

pre preko 4 godine

pa tako su i nalozili Pazarce ...kad im je rekao gde je bio oni mislili dolazi iz inostranstva :):)