Topić: Sa igrom kao protiv Zvezde možemo do boda ili čak pobede u Humskoj

G

Grga Cvarak

pre preko 2 godine

Znaci, protiv Zvezda na svom terenu vam ovo nije bilo dovoljno ni za bod, a protiv Partizana na njegovom terenu ce vam biti dovoljno za mozda cak i pobjedu? Interesantno. Da mu je ovakav isti mentalitet bio i protiv Zvezde, mozda bi na kraju i ostalo 1:0 za Vojvodinu, ali eto... klasicna prica srpskog fudbala se nastavlja.
m

mafijaš

Verovatno imate vezane premije od Zvezde

Golubar

Koja igra Topicu kad vi drugo poluvreme nisti ni igrali, sad da li je bio neki poziv, dogovor i sta god i publika uvek malo bolje vidi od igraca.
B

B. Grobar

Kao u drugom poluvremenu? Tesko. Ako igrate ka u prvom, mozda se izvucete samo sa dva-tri razlike.

Vojvodina V

Ovde nije reč o projektima već mladom odličnom Topić koji je juče bio najbolji igrač i koji priča o željama u načinu na kojih da ih ostvari sa našom Vojvodini koja uvek treba da igra Evropu jer smo Veliki Klub
O

Orao

Ne bih se slozio s lalama! Zvezdi nisu dosudjena 2 cista penala.. Ne daj Boze da se ko povredio.. A to bi se sudilo i ponavljalo partizanu dok ne da gol.
g

gunđalo

Dioni igrač Partizana? Šta lupetaš? protiv NP je igrala CZV i penal se ponavljao dok ne date gol
G

Gost33

CIGANI svasta radite ali titula odlazi kod PARTIZANA ! Dzaba trosite novac za rezije .
P

Ponovjlen

Penal i crveni karton.
G

Gost33

Znalo se ako zvezda ne pobedi gubi titulu .Zato su sklonjeni dva najbolja igraca VOSE ! Nevidjena sramota ,veliki kriminal ! Ovo ne moze cak ni DUNAV da opere ! PETOKRAKA godinama to radi zato je i KOKEZA sklonjen. Cak i VUCKO reagovao na sramotu godinama . Cirkus liga -Mrakiceva . SURBATOVIC - SCENARISTA !
O

OriginalniGost33

Zvezda je igrala pametno i znalo se da će trijumfovati na Karađorđu. Zašto sudija nije svirao penal nad Dragovićem? Zaslužena pobeda šampiona.
H

Horizonti

Ujdurma dva crveno bela tima ! Sramota
G

Gost43

OVO JE GORA NAMESTALJKA OD MECA SA OFK ! E MOJ TERZICU SRAM TE BILO !
G

Gostanko

Cini mi se 1996-te Partizan je gubio od Vojvodine 1:3 da bi na kraju dobio rezultatom 6:3. Toliko
T

Teodul

Kad već idemo u toliku prošlost, zašto ne pomenemo crvenu priznatu titulu BG zone za državnu iz 1945-e!!!
M

Mop

LAŽŽ
G

Gostanko

Partizan je 11. maja 1996. godine dočekao novosadske ''Lale'' u finišu prvenstva, bila je to utakmica u kojoj su domaći navijači uživali u pobedi ekipe Ljubiše Tumbakovića od čak 6:3. Strelci za Partizan tada su bili Čakar dva puta, zatim Hristov, Trenevski, Tešović i Mirković, dok su za Vojvodinu pogađali Šaula, Radojičić i Cilinšek, i to u prvih dvadesetak minuta, kada su Novosađani vodili sa 3:1.
K

Kosanovic

Cino mi se 96god.Vojvodina do 88min.vodi 2nula.Tada Kosanovic izvodi iz igre dva najbolja igraca Samardzica i Pantelica do kraja zvezda izednacuje na dva dva, e to je istina ako nisi znao.
M

Mop

Bilo bi lepo kad bi to dokazao nečim. Te godine verovatno ni u planu nisi bio.
D

Dobro pamtim sve

Cini ti se...jos jedna laz po obicaju.
G

Gost123

Samo odigrajte posteno, kao sto ste igrali sa nama, i dobicete taj raspali tim!!!!!
G

Gost55

VOSO SRAM VAS BILO ,FUDBAL CRVENI OD STIDA !
l

ljubo980

lepo ste ste sklonuli uz pomoc sudija i to pri negativnom rezultau.
G

GenTamicin

jesu naravno da su se sklonili,zato je i bilo 3-0 za JSD u prvom mecu kad ste igrali protiv njih!
D

DelijaNS

Ma odigrajte, ali penal u prvom i crveni u drugom ukalkuliši u tu računicu! Sledeće kolo će teško da dozvole ovakav kiks sa samo penalom u drugom
B

Bjeka Tompus

Možete ali ustvari ne možete - NE DAM!
j

jsd-vosa

PROTIV ZVEZDE SU GINULI NA TERENU A PROTIV JSD SE SKLONE UVEK!
D

Daki...

ti burazerce ne pratis na s fudbal bas
G

Gost123

daki-a ti se druze bas pravis naivan!?!?!? Vojvodina je protiv Zvezde odigrala dve utakmice ove sezone, i uzela joj dva boda, a mogla je i vise. Protiv vas, za sada, imaju jednu revijalnu gde su izgubili bez borbe 3:0 .....
K

Koma

Moguće da je UEFA poslala neko pismo, odjednom su svi hrabri protiv lažnog lidera, očito je pala berba ušiju zbog lažnog niza.
K

Kragujevac City

Od krpenjace pa do danasnjeg fudbala samo je jedan tim odigrao tri zvanicna meca (dve u prvenstvu i jednu u kupu) i sve tri dobio kladionicarski receno iz keca u dvojku i iz dvojke u keca.Dakle,verovali ili ne Partizan je jedini u istoriji fudbala koje je u nedelju dana odigrao tri zvanicna meca i sva tri meca je dobio tako sto je na poluvremenu gubio a na kraju pobedio. A cetri od pet zvanicnih meceva. Izvolite i uverite se u postenje ovog kluba koji je te sezone oteo titulu Zvezdi kuknjavom i namestanjem. 05.04.2017. Vozdovac-Partizan 1:2 (1:0) 08.04.2017. Partizan-Radnik 2:1 (0:1) 13.04.2017. Novi Pazar-Partizan 1:3 (1:0) 13.05.2017. Partizan-Vozdovac 2:1 (0:1) Pa mi vi sada opisite ovo recima. Hajdete molim vas,da cujem opis ovog najpostenijeg kluba u galaksiji.Ej ti, TRI prelaza uzastopno u nedelju dana. Eto,vidite da ste prvi u svetu.
D

Dakle, ako

dobro shvatam, ako je prelaz, odmah je naštimana utakmica? Partizan je tih par sezona i krasilo to da prvi primi gol, pa posle stiže i okreće rezultat i zato su nam i izmicale stvari kontroli dok nismo krenuli niz strmu padinu. Odigrao je Partizan tih godina i međunarodne mečeve sa prelazima ili da je stizao prednost protivnika. Najbolje se sjećam prijateljskog meča sa Malmeom 0:2, da bismo ih stisnuli na 2:2 i ipak nismo uspjeli da okrenemo. Ovaj meč navodim samo jer sam ga posmatrao uživo. E, sad, jedno je okrenuti meč i pritom postići 2-3 pogotka na meču, a drugo je postići prvo poluvrijeme 0, a u drugom 6 golova ekipi od koje gubiš 2:0 na poluvremenu. Drugim riječima, ne budi licemjer.
S

Srpski samuraj

@Dakle, ako... ma nisam ni sumnjao da ces naci opravdanje i jos jednom nam ukazati na vase cuveno intergalakticko "postenje"! Sta kazu na sve to Mateus, bivsi vas golman Asprogenis, Boja, fudbaler Dimitrijevic iz Borca iz Cacka, inace vatreni Partizanovac?