Komentari na vest

Tuča od 1.000.000 evra: Real drakonski kaznio Valverdea i Čuamenija

M

Mirko12345

pre oko 2 meseca

ajoj e to je kazna
V

Vladica1983

pre oko 2 meseca

i treba da se raspadnu...skupina cirkuzanata
p

petrovicgoran22

pre oko 2 meseca

veća kazna je trebala da bude
M

Mnr1

pre oko 2 meseca

Kakva bruka? Ovo ce vec sutra biti zaboravljeno, u takvim vremenu zivimo
D

Djani85

pre oko 2 meseca

To ja ne zaradim za ceo život a oni se zezaju sa 500 000!!!
С

Сале2323

pre oko 2 meseca

Нека продају права туче УФЦ-у да им ови организују један меч, брат брату, 5 пута више ће да узму, но што су кажњени! 😄
T

Ti dobitak111

pre oko 2 meseca

Prosudjujes na osnovu toga ko je potrebniji timu, pa bi da ostavis valverdea a sutnes cuamenija. Dobro da nisi rekao ko je lepsi.
P

Pujpikenevazi

pre oko 2 meseca

Progutace igraci i svoj stav i ponos i pravdu za pare. Kada bi ja osecao da sam u pravu, ja bi trazio raskid ugovora. Inace, smesan je ovaj real u kome igraci imaju vecu podrsku uprave od trenera. Nek se raspadnu. Al pricica je bila super za novine. Ovako na nevidjeno, ja dajem podrsku cuameniju, jer je bio na strani prethodnog trenera i postovao red rad i disciplinu.
p

pirlac89

pre oko 2 meseca

Udri ga po džepu
M

Maree20000

pre oko 2 meseca

Mala je to kazna
K

Katastrofa

pre oko 2 meseca

Lud j...e zbunjenog.😂😂😂😂😂 A juče izjavili de se Valverde okliznuo i pao na sto i ozledio se. Ispade da je Čuameni kažnjen ni kriv ni dužan, a Valverde zbog nesmotrenosti.
P

Paraplegic

pre oko 2 meseca

Znaci nista od cuvenih ivica stolova? A dobro, brata bilo sramota sto ga ovaj nokautirao... razumem...

Kris Tina

pre oko 2 meseca

Trebalo je da kazna bude veca
j

jocy9933

pre oko 2 meseca

Pravi El Clasico u svlačionici

Dejan Nikolic

pre oko 2 meseca

Polako ali sigurno se raspada kraljevski klub,potrebni novi ljudi u njemu
D

Dobitak111

pre oko 2 meseca

Cuameni napolje Valverde ostaje , jer po meni Cuameni nije neki fudbaler, jeste zaustavlja prodore protivnika ali sem toga nista vise, u napadu je nula po meni!
D

Dzemaili00

pre oko 2 meseca

Real se raspada, na leto ce garant rekonstrukcija, novi trener, igraci... Bice zanimljivo. :)

Furtula

pre oko 2 meseca

svaka cast pred el klasiko, ali ok to su spanci

aura 222

pre oko 2 meseca

biće u realu čistke na leto, mislim da je mbape problem
а

армата

pre oko 2 meseca

сигурно да је капитен реаговао на онај паметан потез чуаменија у полуфиналу који их је коштао испадања
B

Boldrick

pre oko 2 meseca

igrajte na barsu za vikend,zdromice ih.

Alexa

pre oko 2 meseca

Пропао краљевски клуб

Uskekruske

pre oko 2 meseca

Ko zna sta se tu desava

Kopra85

pre oko 2 meseca

Ah možes misliti, plate to i idu dalje,nista posebno
T

Tvrdjava

pre oko 2 meseca

Kraljevska tuca od milion evra,pa to moze samo raspali real
m

mrca9

pre oko 2 meseca

Malo su kaznjeni koliku su stetu napravili klubu u svakom smislu

atisitaj?

pre oko 2 meseca

uvadili boga za m...
T

The Dark Knight

pre oko 2 meseca

Očekivan ishod. Skandalozno ponašanje. Jako cijenim Valverdea kao igrača ali kao kapiten, ne bih rekao da mu je ponašanje adekvatno. Nema nikakav autoritet nad igračima, javno je kritikovao i Alonsa kad ga je ovaj stavljao na beka. Real je u ozbiljnom problemu, volio bih Murinja tamo da bar bude potpuni rijaliti kad im udari kontru. Da su pametni prodali bi Vinisijusa dok mogu uzeti bar 150 miliona, Mbapea bi gurnuli na krilo, doveli bi Osimena u špic koji bi sigurno isporučio golove, doveli bi Rodrija da između ostalog stabilizuje i svlačionicu, i štopera poput Salibe. Dok god budu titrali svim igračima Barsa i Flik će da uzimaju titule.
K

Katastrofa

pre oko 2 meseca

Vinicijusa neće da kupi nijedsn klub i Evropi.
J

Juče

pre oko 2 meseca

Bilo pao niz stepenice. Otkad se igrači kažnjavaju zbog pada niz stepenice?
O

Objektivacc

pre oko 2 meseca

Valverde na saslusanju: “Nista sto niste vec ocekivali. Malo smo se pogurali, lecele su sake.. Udario me sakom golom u glavu, rek’o sam mu udaras kao p..”

Petar Delpaj

pre oko 2 meseca

Zašto se ne kazni i taj sto sto je ogrebao Valverde sa 500k eura? Strasno..
P

Popce

pre oko 2 meseca

Al su ih kaznili, baš su se mnogo potresli koliko su para izgubili...
š

što kazna?

pre oko 2 meseca

Zašto kada Valverde kaže da je udario glavom o sto?

Ranijeri

pre oko 2 meseca

e vise im nece pasti na pamet da se tuku
M

Majamaki3

pre oko 2 meseca

Treba da postoji red i disciplina

dr.lule

pre oko 2 meseca

U samoodbrani sam ga tu jednom...

Petar Lukić

pre oko 2 meseca

Ma nisu se potukli ma joook