Komentari na vest
Ulaznice za finale Mozzart Bet Kupa Srbije 600 i 1.200 dinara
S
Staniša Žugić
pre oko 2 meseca
Ocekujem bas tesku utakmocu ovde iako je Zvezda generalno favorit
a
andja v
pre oko 2 meseca
pošteno nije skupa očekuje se zato puna hala
Z
Zvlat BG
pre oko 2 meseca
Ne igra se u hali, već u bazenu, pošto je hipodrom bio zauzet!
N
Nini3112
pre oko 2 meseca
Ocekujem bas tesku utakmocu ovde iamo je Zvezda generalno favorit,Vojvodina je mnogo nezgodan protivnik... moglo bi da bude jako neugodno i dodje do produzetaka mozda cak i penala
B
Bojan19919
pre oko 2 meseca
Pa Zvezda favorit, mada jako lose igra u poslednje vreme, a Vojvodina ako nista drugo pobedjuje utakmice iako im igra nije bas lepa za oko, ali ima momenata kada to i izgleda i ok.Mi kada treba da damo najvise nego ikada tada umemo da zabrljamo, da li je to do igraca ili trener ne zna kako da motivise iste, ne znam, a Zvezda je uvek bukvalno protiv Vose umela da razbije kada im je to najpotrebnije, sigurno ce ici na duplu krunu, bitno da se igraci Vojvodine ne uplase i ne taktiziraju previse, prepuste posed Zvezdi pa gledati nesto iz kontre, ako budu igrali kako znaju bice odlicna utakmice.Sami smo videli Novi Pazar protiv Zvezde proslo kolo, Novi Pazar prepustio posed, cekao kontre i na kraju primio gol, cim su se razbudili i poceli da igraju eto i rezultata, tako da lako moze i Vojvodina sutra da pobedi ako bude igrala, kvaliteta imaju, vec su pobedjivali, a sto im je najbitnije ulog kvl. za LE, tako da samo borbeno.Nadam se dobroj utakmici i nadam se da sudija nece "presuditi", "usrat* stvar"
T
Tok
pre oko 2 meseca
Ulaznice za juznu tribinu kostaju 400 dinara.
L
Lepi Kole
pre oko 2 meseca
Zvijezda ce osvojiti trofej a njihov najbolji igrac ce biti Pavle Ilic.
V
Vladava
pre oko 2 meseca
nije loseeee, moze
J
Jakov23
pre oko 2 meseca
Videcemo,. bice veseloo
N
Nemanja Lazić
pre oko 2 meseca
Nije loše, solidne cijene
N
Ni
pre oko 2 meseca
finale nekima u komentarima nije sveto. Cemu toliko mracenja i negativnosti, ovo je finale kupa Srbije i to je praznik ovog lepog sporta. Sve nam smeta, te ovo te ono, optreceni smo politikom, klubastvom svim i svacim. Podrzimo i jedne i druge momke, a neka pobedi bolji tim tog dana.
v
videćemo ko
pre oko 2 meseca
će pobediti u finalu kupa,ali tebe ćemo definitivno poslati na Olimpijadu patetike
Milena Cirilovic
pre oko 2 meseca
Navijam za Crvenu zvezdu, ali volim i Vojvodinu. Ni će lepo gledati utakmicu. Ipak mislim da će Vojvodina pobediti.
Otac Makarije
pre oko 2 meseca
Pristupacna cena nema sta ipak je to finale
Г
Гос'
pre oko 2 meseca
Срамота, бандо ло...ка!
t
tiesto
pre oko 2 meseca
Idem da gledam kako Zvezda uzima jos jedan trofej
Kanidja99100
pre oko 2 meseca
i to je mnogo za kvalitet fudbala
V
Vladica123
pre oko 2 meseca
Zvezda osvaja lagano. Cene skroz korektne za finale
G
Gost015
pre oko 2 meseca
Karte se po gradu i poklanjaju i to ne na malo.
L
Lazo Bakmaz
pre oko 2 meseca
Cene nisu problem,jedino me brine jel ćemo mi navijačka grupa Vojvodine - "Janika Balaž Crew" smeti da udjemo sa šimika cipelama,pošto nas prošli put nisu u njima pustili pošto su kako kažu opasne za lomljenje stolica???
J
Joksa1986
pre oko 2 meseca
Sve ima u tekstu osim da li se karte mogu kupiti u Loznici i na samom stadionu, jer kako vidim obican covjek nikome nije potreban, zar moram ici u BG i u NS da bi kupio kartu za utakmicu koja se igra u Loznici ?!
Z
Zvlat BG
pre oko 2 meseca
"Cene ulaznica su 600 i 1.200 dinara, a osim na blagajnama stadiona Lagator, mogu se kupiti i u Beogradu i u Novom Sadu. Jedna osoba može da kupi najviše četiri karte."
N
Nebitan10
pre oko 2 meseca
Smeju li se uneti jaja? Ja bih rado nesto da porucim svecanoj lozi.
S
Sekcija Lajkovac
pre oko 2 meseca
Svi u Loznicu! Slaviće se dupla kruna!
T
Ti ćeš
pre oko 2 meseca
u Loznicu jedino ako Ti keva opravda časove u školi...
V
Veskooo
pre oko 2 meseca
Tako je majstore! Po meni Sekcija trenutno najjača grupa na Severu!







_i_Majkl_Amir_Muriljo_(Panama).jpg.webp)
