Komentari na vest
Veče debitanata u Kupu Italije: Kulenović pogodio, Kamate asistirao; Inter, ipak, ide dalje
Inter
pre 5 meseci
Spusten dronom? 🤣 Ajoooj 🤣 ali ajde, ako ne znas, nije sramota pitati. Evo da ti kazem, ta kazna mozda jeste mizerna, ali to je trenutno najveca kazna, dakle, Inter je dobio maksimalnu mogucu kaznu od strane sportskog sudije.
E
EtaBeta
pre 5 meseci
ok, jesam lupio da je dron jer sam citao da nije samo baceno rukom, mrzelo me je da istrazujem. Al evo posto ti znas, objasnio bi nam da ti nije glupo. U svakom slucaju priznajes da je inter sramotno kaznjen, jedino je to bitno. Samo jos jedan u nizu dokaza favorizovanja doticnih.
Inter
pre 5 meseci
EtaBeta@ Ne znam kako si zakljucio da sam priznao da je Inter sramotno kaznjen? Ti si rekao da je Inter kaznjen sa mizernih 50000, a ja sam ti odgovorio da mozda jeste taj iznos mizeran (pogotovo ako gledamo sa stanovista kluba), ali da je ta kazna maksimalna po vazecim zakonima. Ako je neko maksimalno kaznjen, ne znam kako to je to sramotno. Tako da tu nema nikakvog favorizovanja, samo sto vi imate neka svoja vidjenja (navijacka), a ne gledate kakvi su vazeci zakoni za tako nesto. Jedan navijac je povredjen, a jos jedan je uhapsen povodom tog slucaja. To jeste bio navijac Intera, ali ne vodece navijacke grupe (mada je to i nebitno), a svakako i Kremoneze treba da snosi posledice (Inter vec snosi), jer oni su organizatori tog meca.
E
EtaBeta
pre 5 meseci
Druze nemoj da se pravimo blesavi. Znamo svi kako se Anjeliju sudilo zbog "veze sa ultrasima" a ticalo se davanja karata pred mec, nesto sto verovatno svi klubovi rade. Dobio je preko godinu dana suspenzije. Sta je bilo u istom (i jos gorem jer je bilo iznuda i ubistava) slucaju sa Zanetijem i vezom sa Ndragentom? Nista. Sta je bilo sa dugom od 270miliona koje Zang uzeo koristeci akcije Intera i nije vratio Ouktree investicionom fondu ni dan danas? Nista. Kako su mogli da skinu 10 bodova Juveu zbog neplacenih poreza na plate za vreme Kovida a Inter osvojio Titulu sa vestacki prikazanom likvidnosti? Primera neselektivne primene zakona je mnogo i jos od Kalcopolija vidimo isti patern gde su se zamisli pronasli snimci sa istim prekrsajima Intera za koje su osudili ostale klubove, jedina razlika je sto su snimci "isplivali" kada je zakonski rok za tuzbu prosao. Pusti pricu.
E
EtaBeta
pre 5 meseci
Sve super, nego da pitam, za topovski udar spusten dronom na protivnickog golmana kazna mizernih 50.000? Pravila za nekoga ne vaze. A Infantino brze bolje dosao odma na sledecu utakmicu (i to u kupu protiv torina)da sredi stvari svom omiljenom mezimcetu.

Oldboy
pre 5 meseci
Konte gubi protiv Koma da bi igrao samo seriju A
D
Da, tamo ima
pre 5 meseci
bas puno sansi hahah
S
Srbija 91
pre 5 meseci
Komo je i bolji od njih.
P
Partymaker
pre 5 meseci
Ti si lud
w
wy
pre 5 meseci
Opasan ovaj klinac na desnom beku kod intera, treba vise sansi da dobija
Soy argentino 🇦🇷🇷🇸
pre 5 meseci
Кивуов Интер ће по свему судећи ове сезоне освојити дуплу круну, а многи су Кивуа сматрали аматером.
I
Inzaghi
pre 5 meseci
Trebao je na papiru i Simone da uzme tripletu pa na kraju nije uzeo ništa, duga je sezona, tek smo na pola. Kivu ništa još značajnije nije uradio.

Petar Delpaj
pre 5 meseci
Kivu iznad očekivanja








