Vitorul petardom započeo prvenstvo, navijači Dinama divljali

Vreme čitanja: 2min | pon. 15.07.19. | 22:21

Veliki udarac za tim iz Bukurešta koji je u velikim problemima

Šampionat Rumunije samo što je počeo, kompletirano je prvo kolo, a već sada ima razloga za zadovoljstvo, ali i velike brige. Vitorul je večeras dočekao Dinamo iz Bukurešta i ispratio ga kući sa petardom - 5:0 (1:0).

Odmah pa muško za Vitorul koji posle ovakve igre i goleade može da bude više nego zadovoljan i pun elana pred nastavak sezone.

Lude scene su viđene jer su četiri navijača Dinama utrčala u teren jer su u ratu sa upravom kluba. Potom su navijači već posle 25 minuta igre tražili od novog trenera Euđena Neagoea da ode.

Čak je meč prekunut u 70. minutu posle divljanja navijača Dinama.

U prvom poluvremenu je pao samo jedan gol, a Janku je bio precizan u 9. minutu. Ali, početak drugog poluvremena je protekao u znaku domaćina koji je preko golova Ganee u 48. i Kalkana u 66. došao do 3:0. Već do 71. minuta bilo je 5:0.

Navijači Vitorula, šampiona Rumunije iz 2017. godine, imali su mnogo razloga za zadovoljstvo u prošloj sezoni. Njihovi ljubimci osvojili su kup i bili su treći u prvenstvu. A kako su počeli ovu sezonu, mogu mnogo čemu da se nadaju...

RUMUNIJA 1 - 1. KOLO:

Voluntari - Šepši 0:0

Astra – Botošani  2:2 (1:2)