Komentari na vest

Vlahović posle prvenca: Uradili smo ono što smo planirali u svlačionici, proslava nije kontroverzna

p

posle gola

pre preko 4 godine

Trebao je sudija da mu da crveni karton posle radovanja zbog postignutog gola i gestikulacije ,,prstima,, ko što onaj dade Štuliću protiv Zvezde, jer to samo u Srbiji ima---???????????????
A

Aba

pre preko 4 godine

Tanak je Juve.
P

Pobeda je resenje

pre preko 4 godine

Prolazi dalje Juventus to je sigurno mada nece biti lako.
D

Deja vi

pre preko 4 godine

Svi koji prate fudbal znaju da je neplanirano to uradio. Jednostavno je izaslo iz njega. A upuceno je Alegriju. Jer svaki dan daje izjave negativne po Dušana. A samo je on taj koji ispunjava svoje obaveze u Juventusu. Ostali deo tima raspad.
S

Sumnjivo Lice

pre preko 4 godine

Upravo suprotno. Alegri svojim izjavama samo skida pritisak medija sa Dušanovih leđa.
g

gost78

pre preko 4 godine

Totalno si pogrešno razumeo. Alegri svakoga dana skida pritisak sa Dušana jer mu svakoga dana novinari postavljaju jedna te ista pitanja. Dušanova poruka je upućena medijima i dušebrižnicima, a ne Alegriju. Mediji pumpaju pritisak, izmišljaju sukobe i kreiraju nepostojeće krize, jer danas istina nikoga ne zanima već samo NASLOV koji privlači pažnju na portalu ili u novinama. Momak ima jaku glavu i samo treba sa priča na terenu. Pogledajte sijoć postavu Juventusa - pa sa ovakvim saigračima ni Mbappe ne bi dao gol.

nikola.p

pre preko 4 godine

Е то је реалан контекст...
S

Spiritus movens

pre preko 4 godine

Naslednik Darka Kovacevica.
B

Buarski jutka

pre preko 4 godine

Mnogo više zna lopte od Darka.