Komentari na vest
Vlahović posle prvenca: Uradili smo ono što smo planirali u svlačionici, proslava nije kontroverzna
p
posle gola
pre preko 4 godine
Trebao je sudija da mu da crveni karton posle radovanja zbog postignutog gola i gestikulacije ,,prstima,, ko što onaj dade Štuliću protiv Zvezde, jer to samo u Srbiji ima---???????????????
A
Aba
pre preko 4 godine
Tanak je Juve.
P
Pobeda je resenje
pre preko 4 godine
Prolazi dalje Juventus to je sigurno mada nece biti lako.
D
Deja vi
pre preko 4 godine
Svi koji prate fudbal znaju da je neplanirano to uradio. Jednostavno je izaslo iz njega. A upuceno je Alegriju. Jer svaki dan daje izjave negativne po Dušana. A samo je on taj koji ispunjava svoje obaveze u Juventusu. Ostali deo tima raspad.
S
Sumnjivo Lice
pre preko 4 godine
Upravo suprotno. Alegri svojim izjavama samo skida pritisak medija sa Dušanovih leđa.
g
gost78
pre preko 4 godine
Totalno si pogrešno razumeo. Alegri svakoga dana skida pritisak sa Dušana jer mu svakoga dana novinari postavljaju jedna te ista pitanja. Dušanova poruka je upućena medijima i dušebrižnicima, a ne Alegriju.
Mediji pumpaju pritisak, izmišljaju sukobe i kreiraju nepostojeće krize, jer danas istina nikoga ne zanima već samo NASLOV koji privlači pažnju na portalu ili u novinama.
Momak ima jaku glavu i samo treba sa priča na terenu.
Pogledajte sijoć postavu Juventusa - pa sa ovakvim saigračima ni Mbappe ne bi dao gol.
nikola.p
pre preko 4 godine
Е то је реалан контекст...
S
Spiritus movens
pre preko 4 godine
Naslednik Darka Kovacevica.
B
Buarski jutka
pre preko 4 godine
Mnogo više zna lopte od Darka.








