Komentari na vest

Voša naciljala prvog kapitalca za leto: Nudi Salsedu i preko 400.000 evra

D

Dex911

pre oko 2 sata

Kako bih vam rekao,Vojvodina ne da nije jednom nogom u Evropi nego nije cak ni jednim prstom. Jednom nogom u evropi bi znacilo da je prvu utakmicu play offa dobila tri ili cetiri razlike. Oni su samo osigurali kvalifikacije za evropsko takmicenje za koje,da se ne lazemo,nemaju pre svega kvalitetnog trenera a ni kvalitetan tim. Tim im je da prodju drugo kolo,i eventualno uz malo srece na zrebu trece
x

xyz

pre oko 2 sata

Eksplodirao sa 9 golova na 21 mecu?! Strasno
U

U Tem Denveruu

pre oko 2 sata

Prica se da mu novac i uloga u ekipi nisu prioritet. Prelomio je kada je cuo da ce mu trener biti covek od 62 godine bez trenerske licence i da ce biti saigrac sa sinom Sinisom
F

Firmas iz Melburna

pre oko 2 sata

Pravo pojacanje⅕
K

Kenta dooo

pre oko 2 sata

Da al kad na vrbi zasvrbii
H

Hmmm

pre oko 2 sata

Svidja mi se sto Vosa ulazi sve ambicioznije... dovode se dobri igraci, dobro je za podizanje kvaliteta i zanimljivosti lige.
I

Ironičar

pre oko 1 sat

Nema sumnje da ce kvalitetna Vosa da podigne vec visoko kvalitetnu ligu, a i donece Srbiji poene ucestvovanjem i pobedama u evropskim takmicenjima.
@

@ironicar

pre oko 1 sat

Mandrapa, ne blamiraj se

…..

pre oko 2 sata

Placa Baka Prase😂

Srki

pre oko 2 sata

Novi Boaći :)

Lazaradopulos

pre oko 2 sata

Sa 10 igrača koji imaju platu oko 300k godišnje možeš da isplatiš jednim dobrim transferom,a Vojvodini bi ti donelo kvalitet da se možda umeša i u borbu za titulu, kvalitetnih igrača ima za te pare.
g

gd

pre oko 2 sata

ma da kako da ne taj će sigurno u Vojvodini...
L

Lee Addy

pre oko 2 sata

Nije jednom nogom u Evropi, vec u kvalifikacijama koje naravno nece proci kao i do sada sto nije.
A

Antimejdž

pre oko 3 sata

Bolje investirati 400k u 3 domaća mlada talenta, kroz 5 godina em profit em igrači za reprezentaciju em 3 srpske porodice srećne i zadovoljne...kupujmo domaće! Spasimo Srbiju!

Sale Divic

pre oko 3 sata

Ima da bude kao Valeri Božinov