Komentari na vest
Železničar imao glavobolje od Radničkog, a onda se pojavio Karikari sa dejstvom kafetina
D
Dexterijus
pre oko 2 meseca
Nije isto igrati protiv otvorenog Partizana koji je pritom jako los, I zatvorenog Radnickog. Zato je I bilo mucenje.
Ali Ono sto je Zeleznicar prikazao, je nadmoc i smirenost. Cekali su strpljivo, I docekali gol u 70 min. Nadam se da ce gro ekipe ostati na okupu I na prolece kako bi se jurio izlazak u Evropu.
D
Dejan74Vracar
pre oko 2 meseca
@RKG
Haha, pa majstore, nije ovo igrica. Kad se gosti povuku defanzivno, sta onda? Kako mali Perica vidi fudbal. E zemlje ove..
P
Pobeda je resenje
pre oko 2 meseca
Drago mi je zbog navijaca Zeleznicara koji su samo Zeleznicaru verni i odani i koji vole Zeleznicar srcem svim.
P
Penaltik
pre oko 2 meseca
Želja oštećen za čist penal
@
@penaltik
pre oko 2 meseca
Zelja je u Sarajevu, ovo je obicna plastika iz nekog Panceva.
T
Tako je
pre oko 2 meseca
Tako je brat, klub za pranje para potpomognut sudijama i to debelo.
d
deki_kg
pre oko 2 meseca
Nas mozda i najslabiji mec ove sezone ali sta je tu je. Trebace vreme da se vratimo koliko toliko u normalu.
R
RKG
pre oko 2 meseca
Kriminalni smo bili danas, mozda i najgora utakmica u sezoni.
Ako ovako bezvoljno nastavimo, nece biti dobro posebno jer nas cele sezone prati losa sreca, na kraju moze i da se zavrsi lose.
Moj je predlog da se razmisli o novom treneru, desilo se sta se desilo, mora se gledati dalje, ovaj pomocni sada glavni uopste ne uliva poverenje.
Uživo
Fudbal
Košarka
Tenis
Odbojka
Rukomet
Hokej na ledu
Bejzbol
Stoni tenis
Ragbi
Američki fudbal
Badminton
Dota
Counter-Strike
eFudbal
Najava mečeva
nedelja | 25.01.2026.
subota | 24.01.2026.





.jpg.webp)


