Komentari na vest
Alimpijević zaboravio Evrokup, nastavlja se borba za prvo mesto
P
Predrag Petrovic
pre oko 2 meseca
ostaje zal za evrokupom jako tesko ce besiktas da osvoji nesto
V
View
pre oko 2 meseca
E ovde će tek da osvoji🤣
dr.lule
pre oko 2 meseca
Treba u ovom trenutku zaboraviti na Evrokup
Zepinho
pre oko 2 meseca
Glava gore selektore
a
ako ne mozes dobiti
pre oko 2 meseca
burg sa prednoscu domaceg terena protiv fenera ( ako dodje besiktas do finala ) ne moraju ni izlaziti na teren.
fener je jednostavno jaci, nije sramota...i ulazu gomilu...
B
Bnm
pre oko 2 meseca
IDE MOCNI DULE KA OSVAJANJU JOS JEDNOG DRVENOG TROFEJA 🤣🤣🤣 SPRDNJU SA SELEKTOROM U KOSARCI IMAMO, CEKAMO DA SLOBODAN SENDVINJO USTOLICI PONIZNOG GOCICA I ONDA JE TO KOMPLET...
@
@Bnm
pre oko 2 meseca
Sprdnju? Da si bar malo teksta procitao video bi da imaju isto pobeda kao i Fener. Ti mora da si mnogo uspesan kad ti je to sprdnja.
A
Alimpije u Zvezdu
pre oko 2 meseca
DUSAN ALIMPIJEVIC ZA TRENERA ZVEZDE SL.SEZONE UMESTO OBRADOVICA!
T
Tata Martino
pre oko 2 meseca
Bravo Alimpije! Neće ga trofeji, slab je u bitnim utakmicama, ali je tata za tursku ligu! Neće biti šampion, ali očekujem da igraju finale sa Fenerom!
Češnjak
pre oko 2 meseca
Klasika Bešiktaš.
Izgubili Evrokup od Burga kao favoriti, pa sad im ostaje samo turska liga da vade sezonu. Dule Alimpijević je doveo ekipu do finala Evrokupa, što je top rezultat, ali kad kiksneš kao favorit u finalu boli duplo.
Bez Evrolige sledeće godine = finansijski minus i teže dovođenje igrača.
Sad im je plej-of u Turskoj "biti ili ne biti". Ako izlete od Galate ili Erokspora, sezona je totalni promašaj.
H
Haa
pre oko 2 meseca
Uze Alempije kofu i ode da vadi sezonu.








