Komentari na vest

Bogdanović o reprezentaciji: Posebna emocija

G

Gandra i sosa

pre oko 24 sata

Kad budeš na normalnom nivou igre, što već nisi dvije ,tri godine onda i da se priča o tvojoj igri u reprezentaciji ! Ovako trenutno nisi ni za klub! Ni ti ni onaj glumac Micić!

medabagljas

pre 1 dan

Ima da se oseti u igri...

meda rashord mar

pre 1 dan

Ima da se oseti u igri...

Aleksandar Bezbradica

pre 1 dan

Чувати га ко Благо

FC RED STAR

pre 1 dan

Ima da se oseti u igri...

Kurcslus

pre 1 dan

Ovaj ce nas izdati kao i Zeljko sto nas je izdao.

Isa Peric

pre 1 dan

Sve je manje takvih igraca tog karaktera i shvatanja.

Luka Kovijanic

pre 1 dan

mislim da je on zavrsio eru sa repkom
D

Dragoljub 85

pre 1 dan

34 godine, ni kučeta, ni mačeta! Kad ćeš da praviš decu, sa 40 godina? Nije sve u novcu što kaže majstor Života!
J

Janaćko

pre 1 dan

Šta tebe boli k... ko će kad da pravi decu?
D

Dojčilo

pre 1 dan

Ovo je vrlo nepristojan komentar koji se tiče njegovog ličnog života. Da malo obrazovanja i kućnog vaspitanja imate, ne bi ovakvo pitanje postavljali. Sram Vas bilo!!
D

Dzemaili00

pre 1 dan

Au brt, o čemu ni pričaš...
R

Realannn

pre 1 dan

Svaka budala moze napraviti dete a da li se ponasa kao roditelj to je vec upitno... a nisko je nekom pisati imas 34g nemas dece nisi se ozenio, pa puna ti je Srbija ljudi od 40, 50+ god koji nemaju dece i nisu se zenili i ti nasao Bogdanovica koji ima 34g da nesto kao sprdas na osnovu toga, kao da ima 60 god...
N

Neozenjen Dubai 33

pre 1 dan

Nije sve u novcu ima nesto i u parama... Pozdrav iz Dubaia za sve neradnike sa Balkana