Komentari na vest

Dirljive uspomene “debelog klinca s Karaburme” na Karija Pešića: Je l’ voliš da ručkaš?

B

Bad_Driburg

pre oko 1 sat

У што Штимара нервира ботове.
Š

Šojka

pre oko 1 sat

A vi ste svi šta? Profesionalni pisači komentara na portalu.
D

DosijeX

pre oko 1 sat

Ono sto je bio pre to je i sad profesionalni mahac peskirom
L

Luja

pre oko 1 sat

Pa gde od svih igrača nađoste ovog nemača pojma i peškiromahača? Ah da, jasno je zašto.
J

Janaćko

pre oko 2 sata

Kucamo na vrata zaboravljenih mahača peškirom.
Н

Навијач ККЦЗ

pre oko 3 sata

Чекај бре Моцарте, морам да напишем десет коментара о Жоцу па ћу онда моћи да читам о нашем бившем играчу и бившем тренеру

Savo Vukovic

pre oko 3 sata

Неће ваљда Пешића за предшједника