Komentari na vest
FIBA Liga šampiona: Igokea direktno u grupnoj fazi, Mornar i Split u kvalifikacijama
M
Milan81
pre oko 5 godina
Zasto Mornar i Igokea ne igeaju EK?
М
Мађионичар
pre oko 5 godina
Одлично замишљено такмичење. Евролига је самоубитсво кошарке као спорта. Када би била Евролига под окриљем ФИБА, где би играли шампиони, по истом формату од 32 клуба то би довело до оздрављења кошарке, до мање повреда играча и више простора за тренинг и опоравак. Занемарује се корисност тренинга који је исто тако важан као и утакмица.
Ј
Јосиф
pre oko 5 godina
Галатасарај, Бешикташ, Дарушафаха, Уникаха, Нижњи, Ритас, Бросе, Стразбур, АЕК, па овде има 10 тина бивших евролигаша.
p
primorska
pre oko 5 godina
Ako gledas toliko daleko 30 godina unazad, onda da.
Uživo
Fudbal
Najava mečeva
subota | 27.06.2026.
nedelja | 28.06.2026.
ponedeljak | 29.06.2026.






.jpg.webp)

