Komentari na vest

Fond iz Dubaija uložio u Asvel: Cilj je NBA Evropa

Violeta Bačević

pre 5 dana

oni i ne znaju sta ce

Vukelic David

pre 5 dana

lion ce biti najbolji klub u evropi za par godina
N

Natalii29

pre 5 dana

pa nisu sigurni sta zele ni oni.. otom potom

milan.vijatov12@hotmail.com

pre 5 dana

polako ali sigurno parker ce vratiti kosarku u francusku
R

Ru99

pre 5 dana

Pa juce ste pisali da nema nista od nba evrolige
b

balj123

pre 5 dana

Tony parker pravi ozbiljnnu ekipu
c

chicalozzi

pre 5 dana

bice Asvel strasan u narednom periodu

Goran Radovanovic

pre 5 dana

Ala ce da se vrte pare ovde
P

Petar1225

pre 5 dana

kad ce neko ovako da ulaze u srpske klubove..

Ivana Radovanovic

pre 5 dana

Arapi ulazu svamo tako
K

Kup

pre 5 dana

Doživeće sudbinu Monaka... Sto ne naprave ligu nekih 10ak jakih timova...koje samo pare zanimaju, ubijaju ovako draž košarke...
g

gon

pre 5 dana

jel se ovo neko sprda sa nama i ovim vestima?
v

voja12

pre 5 dana

radi ga gospodin za sebe i samo za sebe

Ikebana

pre 5 dana

Naravno da ce Arapi da ulože,ko bi drugi
r

rea

pre 5 dana

Ugasiće se u naredne 3 godine - svaki klub koji je pokušao nešto ovako nije slavno završio.

Indija Pakistan

pre 5 dana

covek daje sam sebi platu doktor