Komentari na vest
Fond iz Dubaija uložio u Asvel: Cilj je NBA Evropa
Violeta Bačević
pre 5 dana
oni i ne znaju sta ce

Vukelic David
pre 5 dana
lion ce biti najbolji klub u evropi za par godina
N
Natalii29
pre 5 dana
pa nisu sigurni sta zele ni oni.. otom potom
milan.vijatov12@hotmail.com
pre 5 dana
polako ali sigurno parker ce vratiti kosarku u francusku
R
Ru99
pre 5 dana
Pa juce ste pisali da nema nista od nba evrolige
b
balj123
pre 5 dana
Tony parker pravi ozbiljnnu ekipu
c
chicalozzi
pre 5 dana
bice Asvel strasan u narednom periodu
Goran Radovanovic
pre 5 dana
Ala ce da se vrte pare ovde
P
Petar1225
pre 5 dana
kad ce neko ovako da ulaze u srpske klubove..
Ivana Radovanovic
pre 5 dana
Arapi ulazu svamo tako
K
Kup
pre 5 dana
Doživeće sudbinu Monaka...
Sto ne naprave ligu nekih 10ak jakih timova...koje samo pare zanimaju, ubijaju ovako draž košarke...
g
gon
pre 5 dana
jel se ovo neko sprda sa nama i ovim vestima?
v
voja12
pre 5 dana
radi ga gospodin za sebe i samo za sebe
Ikebana
pre 5 dana
Naravno da ce Arapi da ulože,ko bi drugi
r
rea
pre 5 dana
Ugasiće se u naredne 3 godine - svaki klub koji je pokušao nešto ovako nije slavno završio.
Indija Pakistan
pre 5 dana
covek daje sam sebi platu doktor








