Komentari na vest

Iz NBA jasno poručuju: Ako se ne dogovorimo sa Evroligom, nastavljamo sami

Sonja Velinovic

pre oko 1 sat

Za evroligu je bolje bez NBA
К

Кљаки

pre oko 3 sata

Последица неспособности Европљана да направе колико толико исплативо кошаркашко такмичење. Неће бити једноставно када НБА крене у Европи . Сви велики клубови носиоци Евролиге имају излазне клаузуле.

Golub86

pre oko 4 sata

nema ništa od toga, projekat propao u najavi