Komentari na vest
Iz NBA jasno poručuju: Ako se ne dogovorimo sa Evroligom, nastavljamo sami
Sonja Velinovic
pre oko 1 sat
Za evroligu je bolje bez NBA
К
Кљаки
pre oko 3 sata
Последица неспособности Европљана да направе колико толико исплативо кошаркашко такмичење.
Неће бити једноставно када НБА крене у Европи .
Сви велики клубови носиоци Евролиге имају излазне клаузуле.

Golub86
pre oko 4 sata
nema ništa od toga, projekat propao u najavi

.jpeg.webp.webp)






