Komentari na vest

Jokić: Imam grižu savesti zbog Rige; možda nisam zaslužio da budem kapiten

s

srka

pre oko 1 sat

Zašto ?! Ti si Džoker. Oko tebe se sve vrti. Okej je i Bogdan. Ostali nisu ni prići toj ulozi.

Slavko61

pre oko 1 sat

Tebi svaka čast i samo napred

Veljara4

pre oko 1 sat

Zaslužio si je odavno majstore
П

Па...

pre oko 1 sat

...одлично сте урадили што сте склонили вест о Херкулесу 😂😂😂 Почео је народ да се спрда 😂😂😂
@

@ssss

pre 27 minuta

Pa po tvom komentari bi se reklo da ne možeš bez Herkulesa.Ušao ti je toliko u glavu da čak i kad nema vesti o njemu ti ga spominješ!
l

loshMy09

pre oko 1 sat

sad kad krenu da ih lože sa zlatnom medaljom...ko je sledeća Finska?
I

Ilic novak

pre oko 1 sat

Nap red jok a nap red I srbija
P

Pavlovicmp

pre oko 1 sat

Svi znaju zbog čega je bila Riga

Stevan

pre oko 1 sat

Ma gde nisi zasluzio legendo. Dobrodošao

Zoran Jeremic

pre oko 1 sat

Idemo samo jako
R

Rainman

pre oko 1 sat

Pa saznaće se istina o tome šta je bilo tamo u Rigi... Ko je prebio drugove Guduriću, da je bilo upitno da li će igrači uopšte izaći na terez zbog protesta i ostalo

Cipele

pre oko 1 sat

Bravo Jokicu. Dobro dosao!

Marko Vesna

pre oko 1 sat

Srećno na poziciji kapitena i sve najbolje u igri.

jaca966

pre oko 1 sat

jesi dok ne dodje bogdan srecno

Vukelic David

pre oko 1 sat

trebas da budes kapiten jer si jedan od najboljih
N

Natalii29

pre oko 1 sat

gledacemo ga svi sa zadovoljstvom
m

miki.mocart

pre oko 2 sata

Dobro nam dosao nazad :)
m

misa mitrovic

pre oko 2 sata

jokara , vreme je da da nesto i srbiji

Marija Antic Stankovic

pre oko 2 sata

Bravo za naseg Jokica
b

bbgarko

pre oko 2 sata

Sta nisi trebo? Neka si i zasluzio si da budes kapiten

Stefanbiki95

pre oko 2 sata

Ma kakvu grizu.. Ti si nas kapiten jokaroo
8

822828282

pre oko 2 sata

Njemu sad krivo sto je kapiten jer mora da daje izjave hahahaa

Vlada81pfc

pre oko 2 sata

Nema zbog cega da te grize savest,samo nastavi tako da se boris za reprezentaciju

MisoK

pre oko 2 sata

CANNE Ako je neko zasluzio da bude kapiten onda si svakako to ti. Velika cast za nasu selekciju je da si sa nama tu.
p

plavacc

pre oko 2 sata

naravno da treba da te grize savest za sve,od cele halabuke imamo samo kup lilijane ronketi a i to nam je dosta koliko realno nismo zaslužili
2

23

pre oko 2 sata

Човече набольи си кошаркаш планете, извукао си нас против Аустралие за навени преокрет у истории ОИ, због тебе смо играли егал са супертимом Америке, ти не да треба да будеш капитен ве требаш бити третиран као Меси у Аргентини, ти први излазиш као воа а сви иза тебе спремни да гину за тебе, ти си у кошарци оно што je Новак у тенису!❤️🇷🇸🐐
T

Tačno

pre oko 2 sata

Samo bih dodao i da je ono što je Dušan Mandić u vaterpolu i Tijana Bošković u tenisu. Najbolji na svetu.
T

Tačno

pre oko 1 sat

Pazi mene tenisu, Bože me sačuvaj, u odbojci.
.

..

pre 40 minuta

Tijana Boskovic ne igra tenis
m

mikiNBGD

pre oko 2 sata

mogao je Jokić da odigra i najbolji meč u reprezentaciji , ali bez Bogdana Bogdanovica nema medalje

Aleksandar Virijevic

pre oko 2 sata

Joker mi je omiljeni košarkaš, nadam se da će se srbija sa lakoćom plasirati na sledeće veliko takmičenje.
n

nadrealnoo

pre oko 2 sata

Da su se svi u Rigi zalagali i ginuli 10% kao ti igrali bi makar polufinale!!!Tako da opusteno, tamo si dao sve od sebe, jedini...
F

Fanste933

pre oko 2 sata

hmm, nas Nikola do pobede
r

reMa reCa

pre oko 2 sata

Samo je pitanje dana kad će opet da odbije poziv reprezentacije da bi se spremao za NBA.
Z

Zxnn

pre oko 1 sat

A sta ima sad da se sprema kad je "tata" igre, ranije je to bilo razumljivo, sad on odredjuje pravila
j

jzg

pre oko 2 sata

naravno da treba da bude kapiten

Nixaa

pre oko 2 sata

Ti si Nikola jedini i igrao u Rigi. Zna se ko treba da oseca grizu savesti.

Izbistanin

pre oko 2 sata

Jesi zaslužio najbolji si majstore.
d

deki_kg

pre oko 2 sata

Nadam se da cemo jednom saznati celu istinu o desavanjima u rigi
@

@

pre oko 2 sata

Mene samo zanima ko su ti ljudi sto biju nase navijace tamo?
J

Junker

pre oko 2 sata

Istina je da se povredio kapiten, drugi najbolji igrac. Istina je da je selektor rizikovao sa Vasom koji se nije oporavio, istina je da je Guduric bio povredjen i tu povredu vukao citave ove sezone, istina je da su Finci odigrali fenomenalno i ono najvaznije, svaki put kad smo isli kao favoriti u bilo cemu, doziveli smo debakl. Prica o necemu drugom je zlonamerna klosarska prica n1 pacova koji hoce da se okoriste o sve dobro sto su studenti napravili.
G

Gost121

pre oko 2 sata

Nema sta da se sazna jednom, neko je odlucio da po svaku cenu mora da bude mir stabilnost na tribinama, tim je to video i tu se narusila atmosfera. Onaj ko to ne zeli da vidi, ne znam koju istinu ceka... Slom u fudbalu, slom u kosarci, evo sad vidimo sta se desava sa vaterpolom, sve je to jedna kuhinja. Ko to ne zeli da prihvati, znaju se adrese gde se ceka onda istina za njih, neka slusaju tamo i veruju.

sxomy

pre oko 2 sata

Nema ko drugi da bude kapiten trenutno
p

plavacc

pre oko 2 sata

daće bog da svi grešimo i da je nešto video u alimpiju i ovoj dečurliji,ali ovo je sve jako klimavo i s' obzirom na roster ozbljan debakl cele naše košarke evo već bezmalo dve decenije