Komentari na vest

Još jedan odlazak u NCAA

Tubic

pre oko 2 meseca

Пара врти где бургија неће.

Aleksa Mihiza

pre oko 2 meseca

Ovo su Ameri smislili kako bi elimunisali konkurenciju
n

nnovak

pre oko 2 meseca

Aleksa je sjajan igrač,pratim ga još iz nege,nesporan talenat

Nikola

pre oko 2 meseca

Logicno da ce ide u USA ko ne bi
O

Ok

pre oko 2 meseca

Ovo su Ameri smislili kako bi elimunisali konkurenciju. Stampaj dolare i sve mozes.
S

Sofronije junior

pre oko 2 meseca

Lakrdija skroz brate mili
I

Ilijajakim02

pre oko 2 meseca

Dobro kad odbiješ oko 40% na porez, ostane njima lepa kinta