Komentari na vest

Ko profitira od NBA Evrope? Analiza koja otkriva ko preuzima rizik, a ko sakuplja kajmak

Kostur

pre oko 2 meseca

Naravno samo pojedinci

Dacha90

pre oko 2 meseca

ljubitelji košarke sigurno ne

Goran Radovanovic

pre oko 2 meseca

Samo pojedinci imaju korist
B

Buki12

pre oko 2 meseca

Profirtiraji pojedinci,odnosno agenti menadzeri na ustrb kodaeke,one peave stare kosarke,

crvene beretke

pre oko 2 meseca

ameri profitiraju logicno

Vaskon

pre oko 2 meseca

Ovo može da uspe sigurno, samo da se FIBA i EL dozovu pameti... NBA koristi taj raskol!
N

Nenica

pre oko 2 meseca

malo im para hoce da se samo obogate

Sele Fejzic

pre oko 2 meseca

ajmo NbA IDEMO TAKO SAMO NASTAVI

Aleksandar Osmanovic

pre oko 2 meseca

Pa ko profitira, oni sto nameste utakmice :DDDD
D

Dejan Anus

pre oko 2 meseca

Za one koji se pitaju gde sam nestao. Dobili smo 7 tužbi od strane Ž.P i volšebno sam sklonjen iz etra. Trenutno sam u ilegali.