Komentari na vest
Lejkersi definitivno bez Dončića protiv Oklahome
filipdjuk11
pre oko 1 mesec
svakako krajnji ishod sa njim i bez njega ce biti isti to je realnost
N
Nebojsa Tasic
pre oko 2 meseca
Steta za doncica i lejkerse
N
Natalii29
pre oko 2 meseca
Valencia Basket je pokazala ogromnu mentalnu snagu protiv Panathinaikos B.C. i dokazala da nije slučajno među najboljim ekipama Evrolige. Uprkos neiskustvu u plej-ofu, tim Pedro Martínez odigrao je hrabro i disciplinovano, dok je Jean Montero još jednom bio ključni lider ekipe i glavni razlog što je serija vraćena u Španiju.
m
mina981
pre oko 2 meseca
Odavno Lejkersi nisu ekipa kao sto su bili nekad, sto je u neku ruku i logicno. Bez Doncica, nema njima pobede jer nema ko da vodi ekipu kao sto vodi on. Doncicu se ispostavilo da je prelazak u Lejkerse zapravo potez karijere!
Alen Nuka
pre oko 2 meseca
Sve to stoji da nema Doncica ali sudije opet sve rade za njih Lejkersi su mogli dobiti 2 utwkmicu koje gledao ali ono je sramota sta rade od lige.. jedva cekam da san antonio prodje i da ih vrate na fabricki
g
gnrslash
pre oko 2 meseca
Pitanje je koliko mogu i sa Doncicem koji se veaca iz povrede. Opet ne verujem da ce ih OKC pobediti 4-0, moraju uzeti kod kuce bar jednu
ivanasud
pre oko 2 meseca
Steta za Docica imali bi vece sanse
B
Bilo bi drago
pre oko 2 meseca
Da ispadnu lejkersi
m
majster
pre oko 2 meseca
Kakva steta, sa Doncicem bi imali velike sanse
Mmrvic
pre oko 2 meseca
Bez Doncica svakako minimalne sanse za bilo sta
Daniel33
pre oko 2 meseca
kad je najpotrebnije u playoff dončić se povredio, maler baš
A
Alexis9
pre oko 2 meseca
Oklahoma-San Antonio,sa druge strane vidim Njujork u finalu.Svakako ko god osvoji zapad i u finalu ce biti prilican favorit
mlade016@gmail.com
pre oko 2 meseca
Штета, биће онда ово једна метла.
O
Ok
pre oko 2 meseca
Sve sto ste napisali danas sem ovog teksta nebitno.
M
Mihajlo3
pre oko 2 meseca
steta, sa doncicem u ekipi bi imali kojekakve sanse
P
Predikat
pre oko 2 meseca
nazalost ali ce ovo biti metla lagana. Lejkersi jednostavno nisu za plej of
Boki Nikcevic
pre oko 2 meseca
Bez doncica ništa
k
krisone
pre oko 2 meseca
sa Lukom bi mogli makar do jedne pobede kod kuce
Perica Aksentijevic
pre oko 2 meseca
Doncic im vodi ekipu,tesko da ce moci bez njega
R
Riki97
pre oko 2 meseca
Oklahoma je prejaka za lejkerse ni doncic im nebi mnogo pomogao.








