Komentari na vest

Mic po mic i Evroliga: Stjuart u Baskoniji; Real sanja Luvavua

Marko Zigerige

pre 28 minuta

Zašto partizan i zvezda ne dovedu npr igrača kao stewarta za manji keš koji može da eksplodira ili ako omaneš ništa te ne košta, ovako kad ih neko dovede mi ih posle plaćamo papreno.
D

Dulealas

pre oko 2 sata

Real osvaja ligu ima tim
A

Anica23

pre oko 3 sata

sto ovako ne razumemm, ovo lagnao
S

Smithny

pre oko 3 sata

evroliga niakd jaca

Aleksandar Osmanovic

pre oko 4 sata

Pa sanja zato sto im je to dobitna kombinacija!