Komentari na vest
Musa ne igra protiv Srbije
Predrag Blagojevic
pre 37 minuta
Napornu sezonu Je imao u dubaiju
d
djuka2025
pre 38 minuta
i sa musom bi sugurno namucili ovakav sastav srbije... kao da je bitno
Petrući
pre oko 1 sat
Strašno dobar igrač
Slavko Ćosić
pre oko 1 sat
Baš šteta što ne može Musa da igra , ipak je kvalitet
Aleksandar Dilparic
pre oko 1 sat
Musa dobar igrac postao
Valent
pre oko 1 sat
Uplasio se Srbije najverovatnije
kiki044
pre oko 1 sat
Povreda ga je udaljila od meca sigurno
Aleks2001
pre oko 2 sata
Steta ali pocreda ga sprecava sta ces
Mita
pre oko 2 sata
Uplasio se Srbije najverovatnije
g
gnrslash
pre oko 2 sata
Steta, ali svakako ne bi im mnogo pokogao u Beogradu, tu imamo laganu pobedu
Aki Grk
pre oko 2 sata
Steta, ozbiljan igrac, mogao je vise i u nba
Mozzart Nalog
pre oko 2 sata
hahahaha da se ne povredi slucajno
Benny Ben
pre oko 2 sata
Jos se nismo plašili Muse Kesedzije...
Popokatlpetl
pre oko 2 sata
Dobro da nisu ligamenti,tek onda bi ga cekala duga pauza
FC RED STAR
pre oko 2 sata
Dobro je...Strašan igrač
kolekole57
pre oko 2 sata
Cesto eskivira repku u poslednje vreme
Z
Zek Ledej
pre oko 2 sata
"Repka" 🫂... Sačuvaj Bože
Petar Kocevic
pre oko 2 sata
musa srbineeeeee
M
Matija7
pre oko 2 sata
I da igra musa isto bi bilo pobedila bi Srbija
KuukYY
pre oko 2 sata
nas brat srbin tjt
K
Kuki2121
pre oko 2 sata
bravo musaaaaaaa
SKIZ
pre oko 2 sata
Треба +50 да буде за нас, онако, из гаса.








