Komentari na vest

Ne može se protiv umora: Baskonija u triler završnici slomila Valensiju

J

Jasmina65

pre oko 1 mesec

Pucice i od panatineikosa sutra

wizard 1987

pre oko 2 meseca

u sredu na zalost gube....orolazi namazani prljavi Ataman...

vacke86@gmail.com

pre oko 2 meseca

Nema veze, dobijaju 3:2 u seriji i prolaze na F4 u Evroligi.

Kazeev

pre oko 2 meseca

Šteta za valenciju stvarno

Aleksandar Osmanovic

pre oko 2 meseca

Svaka cast, kakva igra baskonije!

zorankoscica

pre oko 2 meseca

Nerazumem trenere koji u nebitnim utakmicama rizikuju glavne igrače koji su im nosioci u euroligi.
D

Darko M.

pre oko 2 meseca

Stvarno steta za Valensiju
d

dekinis81

pre oko 2 meseca

Aj pa da se pobedi Panata.
B

Brufen81

pre oko 2 meseca

Cuva se Valensija za Pao. Kako bih voleo da ih dobiju...
3

345

pre oko 2 meseca

Stavio 100e na Valensiju. Malo sreće je falilo,a inače baš cirkus utakmica. Da su igrali svi koji su trebali bilo bi +20 za Valensiju.