Komentari na vest

Niksi zgromili, pa pometlali Filadelfiju u njenoj kući za finale Istoka

a

anamar09

pre oko 2 meseca

Idu Niksi i do finala..

Stojan Bušatović

pre oko 2 meseca

Konačno da igraju nešto bitno

Vaskon

pre oko 2 meseca

Ja sam se nešto nadao u Filu... Kakav z*jeb!
B

Bilosta1

pre oko 2 meseca

Bice dobro finale sa Detroitom.

Shoze ShuzeKlize

pre oko 2 meseca

Samo neka oderu OKC u finalu i neka uzmu prsten... Bolje oni nego ovi floperski klovnovi !
s

salata

pre oko 2 meseca

Realno na istoku su najjači. Uzimaju finale istoka sigurno.

Otac Makarije

pre oko 2 meseca

Na pocetku plej ofa sam rekao da niksi uzimaju istok lagano. A i sa tanderima u finalu mogu bar 2 da pobede
Z

Zivko57

pre oko 2 meseca

Unisti ih njujork ko bi rekao toliko

Nadica Stefanovic

pre oko 2 meseca

pa normalno kvalitetnija je ekipa

Milica03

pre oko 2 meseca

Idemo Niksi do velikog finala
i

iveljaaa

pre oko 2 meseca

Istok dodje kao predgrupa za desavanja na zapadu
B

Bacoglavac

pre oko 2 meseca

Шампиони истока ове фодине 1/1

Dramaturg89

pre oko 2 meseca

Ko god dodje do finala, a vrv Niksi, Oklahoma će ih pometlati.

patr0_

pre oko 2 meseca

Slaba su siksersi, ne mogu im uopste parirati sto se i videlo

Goran Ivanovic

pre oko 2 meseca

Odlicni si ove Sezone
m

majster

pre oko 2 meseca

Koliko su lagano prosli ovu rundu

nebojsapopov23@gmail.com

pre oko 2 meseca

Titula ide njima sigurno

Boki Nikcevic

pre oko 2 meseca

Svaka čast nema tu sta
K

Kobe

pre oko 2 meseca

Embid jedini mvp u istoriji koji nije prosao drugu rundu plejofa u karijeri.

stefan nikolic

pre oko 2 meseca

preslisali su ih niksi svaka cast
Z

Zokili

pre oko 2 meseca

Kakva metla ovo je neverovatno, Bridzis igra kao lud, najlepsi sut ima
A

Animationen

pre oko 2 meseca

Uzas kakve ekipe ima u plejof. Uzaaaas
T

TuzniBauk

pre oko 2 meseca

Nisam očekivao ovako loše izdanje File, nije moglo gore.

Alen Nuka

pre oko 2 meseca

NIKSI PROTIV SPURSA
A

Aleks45

pre oko 2 meseca

U svakom drugom tekstu neko flertuje sa nečim... hajde promenite malo

ivanovicg09@gmail.com

pre oko 2 meseca

Izvaredni su nadam se tituli
C

Chichino

pre oko 2 meseca

Embid opet nestao kad je trebalo da povuče ekipu. MVP samo na papiru!
G

Gost 666

pre oko 2 meseca

Bolji je od Jokića
R

Ravaneli11

pre oko 2 meseca

Niksi igraju najtvrđu košarku u NBA trenutno, baš balkanski,odbrana, tuča i bez glumatanja 🔥
D

Di Natale 10

pre oko 2 meseca

Filadelfija svake godine ista priča… velika imena, velika očekivanja i onda metla kad je najbitnije!

Aleksandar3006

pre oko 2 meseca

NY tim o kome je snimljeno najviše filmova od svih NBA franšiza bi mogli konačno u finale ali tamo i ako nalete na OKCT ili SAS neće moći do prstena
R

Rajan

pre oko 2 meseca

Branson je trenutno ono što je nekad bio plejmejker iz kraja, uzme loptu i kaže “sklanjajte se” 😄

Magistar

pre oko 2 meseca

Njih nisam video u finalu na pocetku, svakako za mene iznenadjenje, ali svaka im cast na igri.
S

Spasovski92

pre oko 2 meseca

Niksi -Oklahoma finale ,potom Oklahoma sampion
A

Aqa

pre oko 2 meseca

Kako je boston ispao od ovih amatera nije mi jasno.
M

Marconato

pre oko 2 meseca

Nema san se da Niksi nesto ovde urade u finalu

Jovan Jovanovic

pre oko 2 meseca

Koliko bi bila lepsa serija Boston - NY . Ova filadelfija je laz od ekipe , uzas.
N

Nini3112

pre oko 2 meseca

Branson kad krene da igra bas je lepo na oko,stvarno napadacki savrsen igrac ali je problem sto ga svako napada pa mora biti okrizen odlicnim defanzivcima koji to mogu da krpe
P

Predikat

pre oko 2 meseca

Niksi mozda mogu da pomute racune i okc ako budu suterski raspolozeni.

jovan1111

pre oko 2 meseca

idu Niksi do finala

Nrconicar8

pre oko 2 meseca

Niksi su odrzali cas kosarka zgromili su filadeldiju u svakom smislu!
U

Uncledrew

pre oko 2 meseca

Uzas kakve ekipe ima u plejof. Uzaaaas
j

janees

pre oko 2 meseca

brunson doktor i NY do prstena gazee
j

janees

pre oko 2 meseca

Brunson ubedljivo najbolji nosi ekipu NY ide u finale sigurno

Nemanja Dimitrijevic

pre oko 2 meseca

Oklahoma sa pola gasa sve resava

Aleksije05

pre oko 2 meseca

Dobra igra moze to jos bolje.
J

Jandrijana96

pre oko 2 meseca

Nikada sakupiti ove poene

Igor Lukic

pre oko 2 meseca

Mnogo jaka ekipa igra je top

Kraj Svega

pre oko 2 meseca

Ma sta niksi gaze sve redom

Ilijavl24

pre oko 2 meseca

Niksi lagano do finala

K1K1

pre oko 2 meseca

✌️✌️✌️✌️🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈

anta05

pre oko 2 meseca

prejako igraju brunson nosi ekipu
D

Deki maky

pre oko 2 meseca

Ne pamtim da je neka ekipa u plejof dala toliko trojki,bukvalno je svako pogađao,onaj Šame,Mekbrajd ,ne verujem da su ikad bolju tekmu odigrali...poslednju četvrtinu su obe ekipe igrale sa rezervnim ekipom...ali onaj procenat šuta za tri,ko zna ono se ne pamti,možda je Boston znao da pogodi toliko ranijih godina,ali od Šame,Mekbrajd,Branson..posebno ova dvojica su oduševili,ako nastave ovako,Niksi ne zavise samo od Townsa,Bransona,tu mogu da se i OKC oteža da se ne prošetaju do prstena

Marko Zigerige

pre oko 2 meseca

Idemo Niksi do velikog finala.
M

Mikasa19

pre oko 2 meseca

NY k imaju velike šanse za playoff ove sezone,navijamo jakooooo !!!!

Nenad_999

pre oko 2 meseca

Lepa prica bi bila da odu do prstena
L

Lusiliu

pre oko 2 meseca

Samo mi je zbog ovog zao sto je Embid izbacio sam bostoni onda se normalno raspao,sa seltiksima, NY bio bi to klasik.

Daniel33

pre oko 2 meseca

razbiše ih. a iskreno navijam za new york da uđe u finale nba lige
B

Brufen81

pre oko 2 meseca

prejaki su... igraju top.

Dakara

pre oko 2 meseca

I ove sezone su daleko od osvajanja prstena. Oklahoma i San Antonio su za klasu kvalitetniji timovi od Njujorka, Klivlenda i Detroita.
S

Sate33

pre oko 2 meseca

Jak je bio Njujork uvek ljudii

Stefan

pre oko 2 meseca

Auuu, skroz neocekivano, ocekivao sam makar 2 pobede ovih
D

Dukicar

pre oko 2 meseca

Ocekivana metka za Filu

Lalala

pre oko 2 meseca

Njujork zasluzuje prolaz u veliko finale.

loobgo30

pre oko 2 meseca

Kakva serija, kakva metla, mogu niksi i do prstena!

filipdjuk11

pre oko 2 meseca

svaka cast za nickse i cini se da bi se oni mogli najbolje suprotstaviti protiv san antonia ili oklahome

sladjan004

pre oko 2 meseca

lagani niksi 0:4