Povređeni Rejes i Mežri, hoće li biti spremni za Beograd?

Vreme čitanja: 1min | pon. 28.10.19. | 23:15

Real Madrid gostuje Crvenoj zvezdi 7. novembra u Areni

Crvena zvezda će posle duplog kola Evrolige dočekati Real Madrid 7. novembra u Beogradskoj Areni, a postoji šansa da u toj utakmici za goste ne budu mogli da igraju Felipe Rejes i Salah Mežri zbog povreda.

Real je danas obavestio javnost o povredi dvojice igrača, ali nije istakao kada će se tačno vratiti na parket.

Izabrane vesti

Na današnjim pregledima pokazano je da je Felipe Rejes povredio levo rame, a i ranije ove sezone imao je sitnije povrede kao što je bol u leđima. Uprkos tome odigrao je sedam mečeva u ACB ligi i Evroligi i na parketu provodio 8,5 minuta. Prosečno je davao pet poena.

Sa druge strane, Mežri koji je nedavno stigao u Real takođe ima problem sa povredom zbog čega će morati da sačeka debi u Evroligi. Već ga je mučio izvrnuti zglob, a sada je problem kost u levom stopalu i pitanje je kada će moći da zaigra.

U pitanju je zapravo pucanje kuboidne kosti i to zaista ne deluje kao neka lakša povreda...

FOTO: Star Sport


Izabrane vesti / Najveće kvote


Ostale vesti


Najviše komentara