Komentari na vest

Proslava bez Mozgova: Niko me nije zvao

ineska

pre oko 2 sata

zaboravio sam za ovog lika.
2

223

pre oko 2 sata

Kad nemas mozga...
m

maloKoncentracije

pre oko 2 sata

Sad ovi sto nisu bili pozvani treba da se organizuju, okupe i da kazu da je to pravo okupljanje, a ne ovo koje se vec odigralo :D

50 miliona razloga

pre oko 3 sata

Kakva je ovo klasa od bio ko pamti...
B

BoTKo

pre oko 3 sata

Sasa Pavlovic???