Petar Radonjić

Radonjić junior dobio Partizan

Vreme čitanja: 1min | čet. 11.03.21. | 12:53

Megini juniori bolji od crno-belih – 95:78

Odličnu sezonu, bar za sada, imaju košarkaši Mege. Seniorski tim ima realne šanse da se plasira u plej-of regionalnog takmičenja, krilni centar Filip Petrušev je pokazao da može da bude novi, veliki projekat poznatog agenta Miška Ražnatovića.

Odlični su i juniori Mege koji su u sredu slavili protiv Partizana sa 95:78 i na taj način ostali na samo jednom porazu. Mali kuriozitet vezan je za duel Mege i juniorskog tima Partizana. Šef stručnog štaba Mege Dragoljub Avramović zbog bolesti je morao da propusti derbi juniorske lige. Menjao ga je perspektivni stručnjak Petar Radonjić, inače sin trenera Crvene zvezde Dejana Radonjića.

I pored toga što je nenadano dobio šansu Radonjić junior je položio ispit sa najvišom ocenom. Partizan je u prvom poluvremenu imao prednost, ali je Mega odigrala sjajnu treću četvrtinu. Primila je samo 14 poena i preokrenula rezultat.