Komentari na vest

Velika pobeda Žalgirisa, Valančijunas na dve godine - biće to opasan tim

V

Valdano

pre 29 minuta

Ovo je roster za titulu! Zalgiris je za svaku pohvalu,Zvezda i Partizan da se ugledaju na njega!

MiraGajic91

pre 30 minuta

Valančijunas u Evroligi? To već menja odnos snaga. 😎🏀
h

hellokcs2

pre oko 1 sat

I ovako dobro ĉe i da nastave.
A

Aleksandar Denic

pre oko 1 sat

Titula im se otvara...
u

user7475

pre oko 1 sat

Svaka cast za ovaj potez uprave zalgirisa veliko pojacanje!
D

DosijeX

pre oko 1 sat

Kako se Turkoglu nije setio, sad ode prva sezona u varicak
S

Sredii997

pre oko 1 sat

Zvezda sve sto valja zadrzala, samo zamenila Kodija za Krisa Dzonsa i bice jaca na 5-ici... Partizan 50 posto slabiji ce biti sa manjim budzetom nego prosle sezone... Zvezda ce biti izmedju 6 i 10 mesta jer su uigrani a Partizan 15-18 mesto zivi bili pa viseli...
Z

Zek Ledej

pre 23 minute

Nemoj da "visiš" , ljubi te brat, ovo je samo sport.
n

noleeeeeeeeee

pre 16 minuta

fmp opet osvaja EL do januara a onda se sele na mocni kup koraca

panic1971

pre oko 1 sat

Više nego respektabilna ekipa
D

Drobilica kicme

pre oko 2 sata

odlican igrac,zalgiris ce ove sezone biti tezak protivnik svima.

Uskekruske

pre oko 2 sata

Bice dobra ekipa

Mihajlo Milenkovic

pre oko 2 sata

Sprema se strah i trepet ekipa.
A

Astoria

pre oko 2 sata

Sa ovakvim imenima Top8 je prakticno vec obezbedjen. Okosnicu tima cine litvanski igraci, uz pojacanja na kljucnim pozicijama u vidu kvalitetnih stranaca. Ovako bi trebalo da izgledaju CZV i PAR ako nameravaju da igraju ozbiljnije uloge u EL.

Sterlings Braunfels

pre oko 1 sat

Kod CZV i Partizan je problem što naši reprezentativci neće da se vrate kao što se Litvanci vraćaju u Žalgiris.

Milijana Ilic

pre oko 2 sata

E to je patriota 10 miliona za 3 sezone :) odlican posao Zalgirisa
7

78

pre oko 2 sata

dok naš bogdan vija doživotno socijalno
N

Nanas

pre oko 2 sata

Ovako se prave ekipe,i roster se zavrsava krajem juna, ovi nasi ce da bauljaju sve do kraja septembra,pricajuci bajke o Larkinu,Kampacu,Vucevicu itd,itd. ,a onda na kraju se pokupi skart koji drugi ne kupe.. vec vidjeno
v

vvvv

pre oko 1 sat

to je tacnooooooo
I

Ivanab00

pre oko 2 sata

Bravo Zalgiris sledece sezone napadaju EL
B

Bolji je

pre oko 2 sata

Partizanov centarski trio Lovernj , Jekiri i Hayes . Bicemo lagano poslednji sa tom centarskom linijom .. Limar nastavlja busenje
S

Skocajic

pre oko 2 sata

Topic ekipica. Brutalno se pojacali i tako su bili fizicki dominantni. Mozda Ii za F4
J

Joksa1986

pre oko 2 sata

Valančijunasovim angažovanjem, Žalgiris je kompletirao ekipu za iduću sezonu i po meni ovo je tim za TOP 8, pogotovu sto imaju nezgodan domaci teren i mozda najbolje sudjenje u EL. Valancijunas, Edvards, Sterling Braun, Sejben Li, Marijus Grigonis, Maksvel Luis, Marek Blažević, Silvan Fransisko, Ulanovas, Butkevičijus, Vilijams Gos i Maodo Loa. Napravili su strasan tim i ako budu zdravi TOP 8, poznavajuci kakav teren imaju i sudjenje mozda i vise...🤦

perazdera6

pre oko 1 sat

Druze francisko je otisao hahahaha
p

petar492

pre oko 2 sata

fransisko u asvel

cileloza1994@gmail.com

pre oko 2 sata

Bice ovo vrhunska ekipa.. Samo dok se uigraju ..

Bibras Natho

pre oko 2 sata

Dva vrhunska centra, Valanciunas i Blazevič..
r

rea

pre oko 2 sata

Jedan bivši košarkaš, drugi nije "v" od vrhunski centar.
B

Babakajer

pre oko 2 sata

Ako je ovo tacno oni su top8 lagano. Napadacki jedan od najpotentnijih timova u EL, ozbiljan domaci teren (ne lazna slika kao nasi). Cini mi se da je voz vecitih prosao u ovom bauljanju bez smisla, sa ovakvim rosterima drugih timova nemaju oni sta da traze ni u plej inu.
R

Redjineli

pre oko 2 sata

Polako rodjo videćemo. Ja se nadam da i Zvezda i Partizan mogu u Top8
9

9191911

pre oko 2 sata

Ovi osvajaju prave odlican tim

Isa Peric

pre oko 2 sata

Dobar je to posao za Zalgiris.Nije on mogao da se mnogo naigra pored Nikole Jokica al i u Evroligi ce biti vise nego dobar.
K

Kakav crni...

pre oko 2 sata

... Francisko, on ode u Asvel za platu od 4m€ po sezoni...
b

bojebos

pre oko 2 sata

E ovo je stvarno pojacanje. Najbolji centar u Evroligi.
m

milena11.11.

pre oko 2 sata

Ma kakvi...Zvezda i Partizan će na F4 jer oni imaju punu Arenu.
N

Ne senzacija već realnost

pre oko 2 sata

Žalgiris F4 naredne sezone