Ovo što je Norveška sebi napravila, ne vidja se ni na juniorskim turnirima

Pfc

Sta je norveska propustila neverovatno
L

Laki92

Rukomet pratim bas površno , kada su evropska ili svetska, pa mi je možda i zato čudno da na 19 sekundi do kraja Norvežani kreću u napad, sudija im svira pasivan napad nakon 13-14 sekundi, malo mi je to smešno, ma koliko god pasivan napad zaista bio, bez podignute ruke, bez ičega, bukvalno daju Špancima kontru za izjednačenje u zadnjoj sekundi...
n

nn osoba

Oduvek je ovo pravilo bilo, pogotovo u poslednjem minutu. Ali da desni bek, ne znam ko je tacno tamo bio u tom momentu, sam kao duh ne ide na gol nego da vraca loptu nazad, cisto oduzeta lopta. Profesionalni rukometas ovo da uradi, ja i dalje ne verujem.
G

Gostqlslslxđx

Zadnji minut u regularnom delu ludilo mozga,Norvežani od dobijenog meča upropastili sve.
e

eskobar

bolje nego finale u fudbalu
k

kakva

Kradja od strane slovenaca,a u korist spanaca,prvo 50 sek pre kraja cisto iskljucenje ignorisu,zatim za 12 sek sviraju pasivan napad sto je nevidjeno do sada...koliko se gura ta nacija u svim sportovima to je strasno
T

Tomks

Zato ce biti 4 Spanci ovaj put bez medalje Norvezani sami krivi ,zadnji napad u dve situacije imaju dva igraca sama da idu ka golu da zavrse pobedom od 2 razlike oni cekaju da prodje vr...