Komentari na vest

Kil opet gleda ka Skandinaviji: Norvežanin nasledio Jihu

Putni trosak

pre oko 1 sat

Bas mi zao sto nije preuzeo Mosa da ih ugasi ,uz savete zlog penzionera
K

Kontrakcija

pre oko 3 sata

Ma trebali su momira da uzmu da ne izadju u evropu jos 3 godine da nastavi tamo gde je njegov kolega iz igrackih dana stao Jiha , ovo vam je dokaz da vrhunski igraci ne moraju biti i vrhunski treneri

Sterlings Braunfels

pre oko 1 sat

Ako nisi znao Kil je poslednje tri sezone prepolovio budžet i po jačini igračkog kadra nisu ni blizu Magdeburgu i Berlinu loše su radili od one osvojene lige šampiona.