Komentari na vest

Kimi u seriji! Treća vezana pol-pozicija za Antonelija

dusann55555

pre oko 2 meseca

Neverovatno je koliko je Kimi brzi i bolji trenutno od Rasela svaka mu cast
k

kurence

pre oko 2 meseca

bice nesto od ovog malog kimija, svakako bolje on da osvaja nego rasel

sorak96

pre oko 2 meseca

I dalje pokušavam da pohvatam koje su sve novine uveli u bolide, previše novih stvari i ograničenja...pre 10 godina o ovome nisu ji sanjali

Zivot je igra

pre oko 2 meseca

treća sreća ovog puta .