Komentari na vest

Veljko Čabrilo blistao, pala neosvojiva tvrđava na Slanoj bari, ali Voša ide u finale plej-ofa

I

Ivi

pre oko 2 meseca

Tako je svi CETE da zavrsite u CRNO BELOM LONCU
P

Polarizacija

pre oko 2 meseca

Kad ste bili prvaci 10 god. med i mleko sve top sve regularno a ? Jel tako ? Ko bas ne zna skupo bi vas platio
I

Ivi

pre oko 2 meseca

Partizan je rukomet bio i bice
P

Palanka

pre oko 2 meseca

Opet Bor izgubio, neverovatno, takav trener, takva publika...ccc
d

dr.nadja

pre oko 2 meseca

Bravo majstore, idemo dalje
K

Klmanjala

pre oko 2 meseca

Jovanovic zdrav😀
N

Naridna

pre oko 2 meseca

Bili ga rame od puske
P

Pokreni se

pre oko 2 meseca

Ali fantasticna publika u NS , freneticna atmosfera , gledalaca preko nekoliko 🤣
T

Tošin bunar teški bunar

pre oko 2 meseca

Zna se ko je vecim delom zasluzan za ambijent i regularnost takmičenja.Publiku ne interesuje prvenstvo gde se zna sampion i plasman ekipa unapred tačnije i pre pocetka sezone.Inace na terenu organizatora saveza i lige RK Partizana gori od atmosfere kada igraju na banjici.