Komentari na vest

Don Karlo i Endrik – ima li raskola? I ko umesto Rafinje sada u Brazilu?

Cao cao

pre 13 minuta

Sad moždani zaigra. Ali do sada nije mogao da startuje jer i Rafinja, i Vini i Kunja su izmislili fudbal za Endrika

Lalala

pre 36 minuta

Brazilska javnost bas smara... Zoa Pedro igra u Celsiju (nije to bas danas vise vrhunski klub, al PL ritam...) a Nejmar strimuje CS... I ovaj drugi poveden na SP, jos povredjen...

Osimen99

pre 41 minuta

Igrac sa puno kvaliteta!
U

Uncledrew

pre oko 1 sat

Pustiti malog Endrika da igra
J

Janaćko

pre oko 2 sata

Glupi tviter izmislio raskol između Endrika i Anćelotija sa jako glupim forama. Anćeloti nije sujetan lik, ako treba zaigraće Endrik od starta.