Komentari na vest
Ekvador okrenuo Nemce za istoriju, država odmah proglasila neradan dan
d
dadagaga
pre oko 18 sati
E to je repka i to je drzava
sasamilic772@gmail.com
pre oko 22 sata
Samo napred Ekvador
bgdbgd
pre oko 22 sata
Zlatna generacija, mogu dosta
J
Janaćko
pre oko 22 sata
Tragedija je da bilo koja država proglasi praznik ili neradan dan zbog pobede u bilo kom sportu. Robovski mentalitet.
L
Leukemija
pre oko 23 sata
Bravo Bravo svaka čast za Ekvador
rajko vidic
pre 1 dan
Bravo za Ekvador, al delovalo je da je namesteno
Damir Jovic
pre 1 dan
Kakav preokret,mislio sam da ce panceri da pobede sa 3-4 gola ali pogrešii sam...bravo za Ekvador
subaru
pre 1 dan
Nemci su prvi bez obzira na taj rezultat tako da verovatno nisu ni zapinjali. Ne omalovazavam pobedu Ekvadora nikako, jako gotivim juznoamericki fudbal uopsteno
S
Stojankamasina
pre 1 dan
sve namesteno realnoo
Daniel33
pre 1 dan
bili su bolji nemci u autu totalnom
trilee93
pre 1 dan
Bas lep osećaj, voleo bih kad bi kod nas isto tako bilo u
j
jocy9933
pre 1 dan
Klasicna namestaljka nema sta
nenad japundzic
pre 1 dan
Tako i treba, da se zna kad se slavi.
m
mrga84
pre 1 dan
pustili ih nemci da pobede
D
Dzemaili00
pre 1 dan
Haha, svaka čast ekvadorckim reprezentativcima ali i državnom vrhu na ovakvoj odluci. 😁
D
Dobitak7
pre 1 dan
I neka je vala, neka se raduju prolasku... mada iskreno, da je Nemcima trebalo bodova, tesko da bi se ovo desilo.
0
011
pre 1 dan
Ovo nema nigde... :))
Sta ti je fudbal...
D
Dobitak111
pre 1 dan
Pa jeste sve to lepo al da je Nemcima trebalo nesto i da su dali jaci gas tesko da bi Ekvador pobedio
S
Srbo Ecuador
pre 1 dan
Ide gas Ecuaaaaaaadoooorrrrrrrr
Jovan Jovanovic
pre 1 dan
Tako se igra za reprezentaciju , svaka im cast i treba da slave ovo kao praznik.






.jpg.webp)

