Komentari na vest

Ekvador okrenuo Nemce za istoriju, država odmah proglasila neradan dan

d

dadagaga

pre oko 18 sati

E to je repka i to je drzava

sasamilic772@gmail.com

pre oko 22 sata

Samo napred Ekvador

bgdbgd

pre oko 22 sata

Zlatna generacija, mogu dosta
J

Janaćko

pre oko 22 sata

Tragedija je da bilo koja država proglasi praznik ili neradan dan zbog pobede u bilo kom sportu. Robovski mentalitet.
L

Leukemija

pre oko 23 sata

Bravo Bravo svaka čast za Ekvador

rajko vidic

pre 1 dan

Bravo za Ekvador, al delovalo je da je namesteno

Damir Jovic

pre 1 dan

Kakav preokret,mislio sam da ce panceri da pobede sa 3-4 gola ali pogrešii sam...bravo za Ekvador

subaru

pre 1 dan

Nemci su prvi bez obzira na taj rezultat tako da verovatno nisu ni zapinjali. Ne omalovazavam pobedu Ekvadora nikako, jako gotivim juznoamericki fudbal uopsteno
S

Stojankamasina

pre 1 dan

sve namesteno realnoo

Daniel33

pre 1 dan

bili su bolji nemci u autu totalnom

trilee93

pre 1 dan

Bas lep osećaj, voleo bih kad bi kod nas isto tako bilo u
j

jocy9933

pre 1 dan

Klasicna namestaljka nema sta

nenad japundzic

pre 1 dan

Tako i treba, da se zna kad se slavi.
m

mrga84

pre 1 dan

pustili ih nemci da pobede
D

Dzemaili00

pre 1 dan

Haha, svaka čast ekvadorckim reprezentativcima ali i državnom vrhu na ovakvoj odluci. 😁
D

Dobitak7

pre 1 dan

I neka je vala, neka se raduju prolasku... mada iskreno, da je Nemcima trebalo bodova, tesko da bi se ovo desilo.
0

011

pre 1 dan

Ovo nema nigde... :)) Sta ti je fudbal...
D

Dobitak111

pre 1 dan

Pa jeste sve to lepo al da je Nemcima trebalo nesto i da su dali jaci gas tesko da bi Ekvador pobedio
S

Srbo Ecuador

pre 1 dan

Ide gas Ecuaaaaaaadoooorrrrrrrr

Jovan Jovanovic

pre 1 dan

Tako se igra za reprezentaciju , svaka im cast i treba da slave ovo kao praznik.