Komentari na vest

Haiti nema vlast, ali zna šta je čast! Profesor Hakimi delio lekcije u školi novorođenih favorita

VW87

pre oko 17 sati

Dobra utakmica,bolji ide dalje.

Stefannnbgd

pre oko 19 sati

A iskreno mozda su Brazilci i zasluzili da stignu do samoga kraja i osvoje toliko cekanu titulu.

tosic.doo@gmail.com

pre oko 21 sati

znači, sjajno, tako se igra...
A

Andjusara

pre oko 22 sata

Hvala im za 1 i 3+ i što je uživo bila kvota 2 i a Maroko da pobede 💪
N

Nenad Petrovic

pre oko 22 sata

Čuda se dešavaju....
m

milos111106

pre oko 23 sata

svaka cast za Haiti

micaredstar72@gmail.com

pre oko 23 sata

Haiti je pokazao borbenost i da ima i odredjeni kvalitet
N

Nenad Petrovic

pre oko 23 sata

... Pa dobro bar su se borili.. Šta tu ima da se radi...

Cipele

pre oko 23 sata

Veliko bravo za Haiti

marcinkovicd@gmail.com

pre oko 24 sata

Haiti se dostojno borrio.

Nemanja Milijanovic

pre oko 24 sata

Mnogo bolje igraju kad nisu favoriti, pritisak im loše ide

Uskekruske

pre oko 24 sata

Tesko utakmica domacina
P

Predikat

pre oko 24 sata

maroko je ozniljan kandidat da osvoji

Milos Kostic

pre oko 24 sata

Maroko opasna ekipa,svaka cast Haitiju
z

zulu

pre 1 dan

svak čast Maroku,lep fudbal igraju

Vladimirmali

pre 1 dan

Haiti igra veoma dobro extra ekipa

human

pre 1 dan

Maroko je ozbiljna ekipa i lepa ta gledanje

Semir88

pre 1 dan

Hakimi je najbolji desni bek na svetu.

patr0_

pre 1 dan

Ne bi me cudilo da Maroko opet dogura do polufinala

Biljana69

pre 1 dan

meni je Haiti bas gotivan. Ono neam poima

Meda74

pre 1 dan

Maroko može opet daleko da dogura
n

nuki63

pre 1 dan

Kako igra Maroko ovo je kao Nemačka 2014

Elvis Fejzic

pre 1 dan

Maroko je ozbiljan kandidat da ponovi uspeh sa prethodnog Mundiala, do sada igraju najlepši fudbal

Marko Zigerige

pre 1 dan

Bravo za Haiti iako ste mi oborili tiket prelaz 1/1 😎

Rops

pre 1 dan

haiti ponosno odigrao..
l

luen

pre 1 dan

Al ce da bude sibanje sa Holandijom
R

Riki97

pre 1 dan

dobra utakmica ali maroko mnogo bolji

Stefan

pre 1 dan

Mogli su makar u jednom poluvremenu da ne prime gol 🥺

nenad japundzic

pre 1 dan

Po drugi put su ucestvovali,sve poraze imaju u 6 ukupno utakmica,

ledesma247

pre 1 dan

Ašrafe munjo grome!!!
N

Napapijri

pre 1 dan

1 i 2-5 lakunoc
H

Holse

pre 1 dan

Onda si pao,laku noc
d

dadandadan

pre 1 dan

Kakva poslastica, možda i najzabavniji meč prvenstva. Maroko pokazao i 3. stil igre, dominacija posjeda i kreiranje šansi. Hakimi je u nekoliko navrata igrao i kao devetka, strašno kako je danas bio raspoložen. Saibari strašan igrač kakva kupovina Bayerna...