Komentari na vest
Korejci trpe uvrede, Seolova agencija najavila pravne mere zbog psovki, klevete, ugrožavanja igrača i njegove porodice
Veljaa13
pre oko 1 sat
Potpuno je razumljivo sto je Seolova agencija odlucila da reaguje kada su u pitanju uvrede i pretnje igracu i njegovoj porodici
S
Storari23
pre oko 1 sat
Zašto je sve više botovskih komentara poput ovoga i to na sportskim portalima? Dal' rade na procenat pa gruvaju i ovde? 🤔🤣
Natasa27
pre oko 1 sat
Nazalost, granica izmedju kritike i vredjanja se danas cesto prelazi, posebno na drustvenim mrezama
g
gnrslash
pre oko 1 sat
Svakako nije lepo vuti tako nesto, ali opet i bez primera tesko je suditinsta je sve tu receno
V
Vuc
pre oko 1 sat
Uvesti kao u odbojci zreb posle grupa da se ne zna ko moze na koga. Najpostenije.
D
Dusan111
pre oko 1 sat
I? kako je zvezda prosla na svetskom?
G
Gile 88
pre oko 1 sat
Toliko o nerealnim očekivanjims samo na Balkanu a kako su na dalekom istoku strpljivi Niko normalan ne voli da gubi.

milosbosut
pre oko 2 sata
Znaci i kod njih ima kritika posle svakog meca kao i kod nas
Igor Arizanovic
pre oko 2 sata
Ma pukli su, svi pali zbog njih
Aboubakar Oumarou
pre oko 2 sata
Pa svugde je tako, na celoj zemaljskoj kugli, dok ima rezultata, svi te manje-više hvale, u zavisnosti od igre, a kad je rezultat loš popljuju te pa makar bio Mesi, Ronaldo jedan-drugi, Rivaldo, Batistuta, Romario, Maradona... Ne vidim da je u Koreji drugačije 🤔
A
Admine
pre oko 2 sata
Admine, ne postoji država Južna Afrika, već se to na srpskom zove Južnoafrička republika.
j
jocy9933
pre oko 2 sata
Katastrofalna i uzasna igra od ove ekipe. Razočarenje
P
Prcko33
pre oko 2 sata
Kada im ovakav igrac igra nije ni cudo kako su prosli... Ponovicu po ko zna koji put smijesan igrac !
Ruzica70
pre oko 2 sata
Totalno razočarenje od ove ekipe. Strasno
Sale Milosavljevic
pre oko 2 sata
Korejci to nisu zaslužili.
Z
Zoki1906
pre oko 2 sata
Oboriše me na tiket, katastrofa su oddigrali
ineska
pre oko 2 sata
kako su igrali dobro su i prosli.







.jpg.webp)
