Komentari na vest
Ru! Ruu! Ruuu!!!
Stevan
pre 21 minuta
Kakva ekipa covece
Vladimirmali
pre 21 minuta
Dobra ekipa igraju savrseno
S
Spasovski92
pre 25 minuta
Svaka cast za sve do sada .Ovo dodje i neko izazivanje za Amere
Slavko Ćosić
pre 27 minuta
kako objasnite stadion kao da se nalazi u malom mokrom lugu 90ih godina .
Aleksandar Virijevic
pre 29 minuta
Dobri su, a videćemo ih i protiv franciza, verovatno će biti X.
D
Daki1984
pre 33 minute
Njihovo cuveno „Ru! Ruu! Ruuu!“ odavno je postalo simbol zajednistva i borbenog duha
R
Rezzapereca
pre 37 minuta
Vikinzi su prvenstveno bili Danci, a ne norvezani.
Ali svakako ja bi od srca voleo da dodju bar do polifinala
j
jocy9933
pre 39 minuta
Mnogo jaka reprezentacija. Strasna ekipa
B
Branimir Milev
pre 41 minuta
Norvežani, kidaju u svim aspektima...
Od dresova, pa navijači, a o igri da ne pričam, ubijaju...
Ruzica70
pre 41 minuta
Svaka cast. Dominiraju
ЗоранАГТ+
pre 44 minute
Симпатично и ништа више.
tosic.doo@gmail.com
pre 44 minute
mada nemaju iskustva za turnire...
m
menkopenko
pre oko 1 sat
Ruuu ruuu ruuu kako ovo izgleda epski zelim vam norvezani uspeh
S
Stividzi
pre oko 1 sat
Alal vera HAAAAALAAAAND
Nadja17
pre oko 1 sat
Njihovo cuveno „Ru! Ruu! Ruuu!“ odavno je postalo simbol zajednistva i borbenog duha
Bojan76
pre oko 1 sat
ponovo pokazuju zasto su osvojili simpatije fudbalskog sveta
d
dkcz
pre oko 1 sat
Podrška za brata Dekija bmw-a, Norveška je uz tebe, RUUUUUUUS!
r
rajaram
pre oko 2 sata
vikinzi ozbiljna ekipa, gledao sam i Senegal..i imam samo jedan ZAKLJUCAK KOLIKO SMO MI DALEKO OD OZBILJNE REPREZENTACIJE, ATMOSFERE, ODNOSA, ŽELJE I VOLJE , HTENJA...DA NE POMINJEM KVALITET FUDBALA..PONOS NEKI JE NESTAO, PONOS TO SI POZVAN STO IGRAS ZA REPKU, ZEMLJU..bas smo daleko..
D
DekiBMW
pre oko 2 sata
RUUUSSSSSSSSSSS
M
Mandic60
pre oko 2 sata
Svaka čast za Norvežane, sve su zaslužili
8
828228
pre oko 2 sata
Ja ne mogu ove komentare vise, sta je bre ovo vise?!?!? Udjes da procitas nesto pametno razmenis misljenja a vidis komentar " VIDECEMO STA CE BITI".... kakvi su to botovi zna li meni to iko reci ? Sta se desava..
na svakoj vesti po 70 komentara i svaki je ovakav ili slican... Strasno, ne znam kako ovi iz redakcije ne promene to vide da nam smeta i dzaba
P
POGOTOVO '02
pre oko 2 sata
"Ako smo mogli da ih pobedimo ’98 kada su imali Ronalda i bili najjači, što ne bismo mogli da izbacimo ovakav Brazil”.
Nisu tada bili najjaci nego '94 i '02.
J
JKK
pre oko 2 sata
"On ima 29 godina. Imao je godinu dana kada je Norveška igrala poslednji put na svetskim prvenstvima. Njegov otac Emil tri godine ranije bio je u Americi na Svetskom prvenstvu da bodri Norvešku. Umro je u međuvremenu i nije dočekao da vidi svoj tim opet u Americi."
4 godine ranije, a 3 pre rođenja sina.
S
Scouser
pre 44 minute
Slabo ti ide matematika? 😂
J
JKK
pre 25 minuta
Tebi slabo ide, ja sam dobro i ispravno napisao. 1998-3=1995, a SP je bilo '94.
Biba978
pre oko 2 sata
Nemaju Vikinzi sanse🤣
V
Volim fucu
pre oko 2 sata
Rad znači veslaj, a ru znači grub.
G
G.R5
pre oko 2 sata
Šta kaže zoraanaahh na ovo . Koliko je upoznata sa Norveškom istorijom i njihovim fudbalom . Je l voli njihovu ligu 2+I da zamasti
micaredstar72@gmail.com
pre oko 2 sata
opasna je ova Norveska.Bice jako nezgodna svakoj reprezentaciji
B
Bale89
pre oko 2 sata
Bice oni dobro,samo da sto vise lopte dobija Haland bice tu dosta borbe do kraja








