Komentari na vest

Ru! Ruu! Ruuu!!!

Stevan

pre 21 minuta

Kakva ekipa covece

Vladimirmali

pre 21 minuta

Dobra ekipa igraju savrseno
S

Spasovski92

pre 25 minuta

Svaka cast za sve do sada .Ovo dodje i neko izazivanje za Amere

Slavko Ćosić

pre 27 minuta

kako objasnite stadion kao da se nalazi u malom mokrom lugu 90ih godina .

Aleksandar Virijevic

pre 29 minuta

Dobri su, a videćemo ih i protiv franciza, verovatno će biti X.
D

Daki1984

pre 33 minute

Njihovo cuveno „Ru! Ruu! Ruuu!“ odavno je postalo simbol zajednistva i borbenog duha
R

Rezzapereca

pre 37 minuta

Vikinzi su prvenstveno bili Danci, a ne norvezani. Ali svakako ja bi od srca voleo da dodju bar do polifinala
j

jocy9933

pre 39 minuta

Mnogo jaka reprezentacija. Strasna ekipa
B

Branimir Milev

pre 41 minuta

Norvežani, kidaju u svim aspektima... Od dresova, pa navijači, a o igri da ne pričam, ubijaju...

Ruzica70

pre 41 minuta

Svaka cast. Dominiraju

ЗоранАГТ+

pre 44 minute

Симпатично и ништа више.

tosic.doo@gmail.com

pre 44 minute

mada nemaju iskustva za turnire...
m

menkopenko

pre oko 1 sat

Ruuu ruuu ruuu kako ovo izgleda epski zelim vam norvezani uspeh
S

Stividzi

pre oko 1 sat

Alal vera HAAAAALAAAAND

Nadja17

pre oko 1 sat

Njihovo cuveno „Ru! Ruu! Ruuu!“ odavno je postalo simbol zajednistva i borbenog duha

Bojan76

pre oko 1 sat

ponovo pokazuju zasto su osvojili simpatije fudbalskog sveta
d

dkcz

pre oko 1 sat

Podrška za brata Dekija bmw-a, Norveška je uz tebe, RUUUUUUUS!
r

rajaram

pre oko 2 sata

vikinzi ozbiljna ekipa, gledao sam i Senegal..i imam samo jedan ZAKLJUCAK KOLIKO SMO MI DALEKO OD OZBILJNE REPREZENTACIJE, ATMOSFERE, ODNOSA, ŽELJE I VOLJE , HTENJA...DA NE POMINJEM KVALITET FUDBALA..PONOS NEKI JE NESTAO, PONOS TO SI POZVAN STO IGRAS ZA REPKU, ZEMLJU..bas smo daleko..
D

DekiBMW

pre oko 2 sata

RUUUSSSSSSSSSSS
M

Mandic60

pre oko 2 sata

Svaka čast za Norvežane, sve su zaslužili
8

828228

pre oko 2 sata

Ja ne mogu ove komentare vise, sta je bre ovo vise?!?!? Udjes da procitas nesto pametno razmenis misljenja a vidis komentar " VIDECEMO STA CE BITI".... kakvi su to botovi zna li meni to iko reci ? Sta se desava.. na svakoj vesti po 70 komentara i svaki je ovakav ili slican... Strasno, ne znam kako ovi iz redakcije ne promene to vide da nam smeta i dzaba
P

POGOTOVO '02

pre oko 2 sata

"Ako smo mogli da ih pobedimo ’98 kada su imali Ronalda i bili najjači, što ne bismo mogli da izbacimo ovakav Brazil”. Nisu tada bili najjaci nego '94 i '02.
J

JKK

pre oko 2 sata

"On ima 29 godina. Imao je godinu dana kada je Norveška igrala poslednji put na svetskim prvenstvima. Njegov otac Emil tri godine ranije bio je u Americi na Svetskom prvenstvu da bodri Norvešku. Umro je u međuvremenu i nije dočekao da vidi svoj tim opet u Americi." 4 godine ranije, a 3 pre rođenja sina.
S

Scouser

pre 44 minute

Slabo ti ide matematika? 😂
J

JKK

pre 25 minuta

Tebi slabo ide, ja sam dobro i ispravno napisao. 1998-3=1995, a SP je bilo '94.

Biba978

pre oko 2 sata

Nemaju Vikinzi sanse🤣
V

Volim fucu

pre oko 2 sata

Rad znači veslaj, a ru znači grub.
G

G.R5

pre oko 2 sata

Šta kaže zoraanaahh na ovo . Koliko je upoznata sa Norveškom istorijom i njihovim fudbalom . Je l voli njihovu ligu 2+I da zamasti

micaredstar72@gmail.com

pre oko 2 sata

opasna je ova Norveska.Bice jako nezgodna svakoj reprezentaciji
B

Bale89

pre oko 2 sata

Bice oni dobro,samo da sto vise lopte dobija Haland bice tu dosta borbe do kraja