Komentari na vest

Senegal pumpao gol razliku i napumpao Irak! Sad baca džudžu na Hrvatsku, Kongo, Urugvaj…

Amir Tuzlic

pre 12 minuta

Svaka čast za petucu odigrano.

FiumenBG

pre 15 minuta

dobar je Senegal, ne znam na koga ce ali bice svima tesko

Predrag Blagojevic

pre 27 minuta

Sve pravi golovi ali imali igraca vise
a

alex88

pre 28 minuta

bacati dzudzu,wtf

Aleksandar Virijevic

pre 29 minuta

Dobar je Senegal, ne znam sa kim se ukršta ali je mina ozbiljna.
P

Paul Mullin

pre 32 minute

Nisu jedini (vidi pod Tunis, Češka, Katar, Haiti, Jordan)

Zoran Pavlovic

pre 34 minute

Ide dalje Senegal 100 posto

Zivot je igra

pre oko 1 sat

moglo je da dodje i 7+

Saša Stanivuk

pre oko 1 sat

Dali 5 komada a Manea nigde u listi strelaca,već treću utakmicu 😶

Uskekruske

pre oko 1 sat

Jaka grupa za Irak

Semir88

pre oko 1 sat

Senegal je odigrao baš dobro i protiv Francuza, tako da ovaj rezultat nije neko veliko iznenađenje.

Zivot je igra

pre oko 1 sat

svaka čast oduvao ih

Zoran Pejic

pre oko 1 sat

Treba da prodju dalje

jbozic11@gmail.com

pre oko 1 sat

ovo se videlo iz aviona da ide u goleadu
V

Vlada9111

pre oko 2 sata

Svako bi sa igracem vise
F

Fanste933

pre oko 2 sata

nisu bili najbolji... steta bas

Aleksandar Bezbradica

pre oko 2 sata

ovaj Irak izgleda kao da je zalutao na svetsko prvenstvo
N

Nanas

pre oko 2 sata

Tesko da ce i DR.Kongo i Zelenortska Ostrva savladati Saudijsku Arabiju...

Sonja Velinovic

pre oko 2 sata

Hahahaha, namesteno zbog prolaza, koliko je platio senegal
b

bisinikola

pre oko 2 sata

Steta za Senegal.Kasno se probudili
K

Kop

pre oko 2 sata

Pumpamo i mi, za bolje sutra.
C

Chica

pre oko 1 sat

Баш ћете ви пумпаџије донети боље сутра. Пумпате већ годину и по дана а ни речи о том како ће изгледа то ваше бољем сутра, мада по томе како надтупате може да се претпостави. Ви ни себи не можете да донесете боље сутра. Само мржња и сервилност куљају из вас. А и овај новинарчић изгледа кроз спорт промовише свој политички став.
@

@chica

pre oko 1 sat

Tacno sam znao da si njihov 😂 Nakon onog izliva mrznje prema Bosni imao sam nedoumice ali sada si ih definitivno otklonio. Interesantan lik i za ozbiljnu analizu.
G

Gana forever

pre oko 2 sata

Vamos Gana i love africa

cone1312

pre oko 2 sata

Kako se bor svaka cast
S

SviSvi

pre oko 2 sata

Svi pumpamo!!!! Svaka cast za Senegal!
X

Xxxx

pre oko 2 sata

Nismo svi, manjina vas je.
@

@xxx

pre oko 1 sat

Kako podnosite ovu vrucinu junacine? 😂 Kakav ste vi cirkus majko mila
s

spiritus movens

pre oko 2 sata

Rapsodija senegalskih fudbalera u jednoj prilicno sadrzajnoj i interesantnoj utakmici gde smo mogli da vidimo nekoliko evrogolova. Irak nije imao srece jer je vec u 12. minutu ostao sa igracem manje. Borili su se do 55. minuta ali ocigledno da je umor ucinio svoje. Inace ova grupa je preteska i ko god je da bio na mestu Iraka bi se namucio da izbori plasman dalje. Nasa braca hrabri Hrvacani sada pod imperativom pobede protiv Gane.
F

FM

pre oko 2 sata

Skotska nije ispala! Ako Alzir izgubi 2 gola razlike (ili Austrija sa 4) i drugi rezultati se poklope, mogu se vratiti na 8. mesto.
a

aha buraz

pre oko 2 sata

bajke su na drugom spratu

Dragan Janjic

pre oko 2 sata

Bas mi je drago sto ce proci dalje, krajnje gotivna reprezentacija i pritom igraju otvoren fudbal
C

Cyber Sajber

pre oko 2 sata

Ovo je za istragu.

RodjenLoš

pre oko 2 sata

ma samo nek se pumpa bravo za Mozart i za naslov
N

NARODE

pre oko 1 sat

Pumpaaaaaaaaaaaj
C

Chica

pre oko 1 sat

Ајде пумпаџије, навијајте за Босну и Хрватску и уживајте.