Komentari na vest
Ma, kakvo opuštanje, Đoković je gladan 25. slema: Ne igram zbog poena i novca, vatra u meni još gori
kuri
pre preko 1 godinu
БИЋЕ СРПСКО ФИНАЛЕ
НОЛЕ И МИША !!!

ГОШЋА
pre preko 1 godinu
Сјмо ћелави сад слободно пиј текилу😂 Идемо Ноле 25🙏🙏🙏☦️☦️💜
g
gostinjo
pre preko 1 godinu
Cestitam drugosrbijanci na 104 komentara o Perisicu.
g
gama
pre preko 1 godinu
Kako to da "prvosrbijanac" pise latinicom, nema mi logike?
F
FM
pre preko 1 godinu
Za Manarina pisu „veteran“, a Djokovic je mladic. Covek postavlja nove standarde. Siguran sam da ce se fenomen njegove fizicke spreme izucavati na univerzitetima. Jedini ko u tom segmentu moze da mu parira je LBJ, eventualno CR7. Ali ni oni vise ne mogu da se nose sa mladima kao nekad, dok Djokovic i dalje „brise pod“ sa klincima. Za mene, najveci atleta svih vremena.
M
Mighty King
pre preko 1 godinu
Odlično zapažanje. Nije sve u tonama mišića. Ni atlete iz antike, na onim skulpturama nisu bili gromade, već ljudi sa fino izvajanim mičićima kao strune, žilavi.
M
Marcoman
pre preko 1 godinu
U antici nije bilo steroida!
C
Cer
pre preko 1 godinu
Kidaj ih gazda dok god mozes!
m
manarino
pre preko 1 godinu
zalutao u 1/8
g
gama
pre preko 1 godinu
Nemojmo preterivati, prethodna 3 meca je igrao u 5 setova, zaista je bilo tesko ocekivati da ce biti ikako odmoran za Djokovica.
T
TD
pre preko 1 godinu
Nisi trebao da kazes da si razmisljao o tome da mu pustis jedan gem, to se ne govori...
Uživo
Fudbal
Košarka
Tenis
Odbojka
Rukomet
Basket 3x3
eKošarka
Hokej na ledu
LOL
Stoni tenis
Dota
Pikado
Snuker
eFudbal
Najava mečeva
nedelja | 27.07.2025.