Komentari na vest

Varljiv žreb za Novaka: Cicipas u drugom kolu, mina sa Garosa u osmini, Siner pre finala

Gatsby82

pre 5 minuta

Zavisi kolko je spreman. Ako jeste, može do polufinala sigurno, a posle se nadamo da će Siner ispasti. Na Vimbldonu je mnogo bitno iskustvo, on ga ima i previše. Razmene kraće traju, i ima šanse. E sad, ako nije spreman 100%, ne treba ni gledati žreb, jer će ga pobediti bilo ko

Miloš (Мишке)

pre 7 minuta

ajmo Nole osvoji jos ovo i ne moras vise nista!

Slobodan Milojkovic

pre 13 minuta

Koji god deo zreba da je izvukao, postao je tezak za njega, ali koliko moze jos legenda pre penzije...pokazace na travi
J

Jovan Dalmatinac

pre 20 minuta

iz proverenih izvora sam saznao da se Nole spremao veoma ozbiljno za ovaj turnir..vidicemo starog Noleta..zapamtite sta sam rekaooo..pozz.iz Vukovara
Y

Yt7jag

pre 29 minuta

....eeeee Nole ,ne ide više ...pravi Šampioni odlaze kada su naj jači ,osvojio si mnogo ,mnoge rekorde ostvario i zadatke postavio ,nemoj sebi da dozvoliš da počneš da gubip od onih od kojih ne bi smeo bikako da dozvoliš ....
B

Boka85

pre 29 minuta

Daj bože da nešto uradi ali...
3

31Željko

pre 44 minute

Pričamo o polufinalu a ne može da prođe drugi krug...
J

Jasna12J

pre oko 1 sat

Videcemo sta ce biti uz Noleta

klackalica535

pre oko 1 sat

Nije zreb tezak ako je Nole lagan.

Aleksandar Stojanovic

pre oko 1 sat

Ide Nole po jos jednuuu !
N

NN3

pre oko 1 sat

Pa dobro, ok je žreb ako se uporedi sa RG. Cicipas se raspada već preko godinu, skoro je ispao van 100, a nije povređen bio uopšte. Za ostale runde pre polufinala je dobio smešne rivale sem 1/8 finala i Fonseke. Mogao je u 1/4 finalu dobiti Sinera ili Zvereva već, a dobio je Alijasima.
m

megatron

pre 7 minuta

kakav crni Fonseka, ispasce u prvom ili drugom kolu. Rubljov ce u 1/8 na Novaka
J

Jecasasa

pre oko 1 sat

Nole završi više karijeru ko kralj dosta si dokazao
D

DraganGale87

pre oko 1 sat

Nole osvaja Wibldon i ako uzme Us open ici ce u penziju.ako ne odigrace iducu sezonu i tada ce uzeti jos jednu titulu! sa 26 grem slem titula koje dugo nece niko oboriti najbolji teniser svih vremena povuci ce se iz tenisa! Najveci Srbin uz Nikolu Teslu i sve ostale velikane koje nasa zemlja ima unazad 800 godina!
Z

Zoki1906

pre oko 1 sat

Ovaj siner je kao robot
T

Tata Martino

pre oko 2 sata

Mislim da je Đoković već bivši teniser! Prva dva kola prolazi, već u trećem ga šalju kući!
S

Storari23

pre 32 minute

Ajde jado ne preskači časove fizičkog i mani se komentarisanja.

BOJAN JOVANOVIC

pre oko 2 sata

Djokovic najaci