Komentari na vest
Varljiv žreb za Novaka: Cicipas u drugom kolu, mina sa Garosa u osmini, Siner pre finala
Gatsby82
pre 5 minuta
Zavisi kolko je spreman. Ako jeste, može do polufinala sigurno, a posle se nadamo da će Siner ispasti. Na Vimbldonu je mnogo bitno iskustvo, on ga ima i previše. Razmene kraće traju, i ima šanse. E sad, ako nije spreman 100%, ne treba ni gledati žreb, jer će ga pobediti bilo ko
Miloš (Мишке)
pre 7 minuta
ajmo Nole osvoji jos ovo i ne moras vise nista!
Slobodan Milojkovic
pre 13 minuta
Koji god deo zreba da je izvukao, postao je tezak za njega, ali koliko moze jos legenda pre penzije...pokazace na travi
J
Jovan Dalmatinac
pre 20 minuta
iz proverenih izvora sam saznao da se Nole spremao veoma ozbiljno za ovaj turnir..vidicemo starog Noleta..zapamtite sta sam rekaooo..pozz.iz Vukovara
Y
Yt7jag
pre 29 minuta
....eeeee Nole ,ne ide više ...pravi Šampioni odlaze kada su naj jači ,osvojio si mnogo ,mnoge rekorde ostvario i zadatke postavio ,nemoj sebi da dozvoliš da počneš da gubip od onih od kojih ne bi smeo bikako da dozvoliš ....
B
Boka85
pre 29 minuta
Daj bože da nešto uradi ali...
3
31Željko
pre 44 minute
Pričamo o polufinalu a ne može da prođe drugi krug...
J
Jasna12J
pre oko 1 sat
Videcemo sta ce biti uz Noleta
klackalica535
pre oko 1 sat
Nije zreb tezak ako je Nole lagan.
Aleksandar Stojanovic
pre oko 1 sat
Ide Nole po jos jednuuu !
N
NN3
pre oko 1 sat
Pa dobro, ok je žreb ako se uporedi sa RG. Cicipas se raspada već preko godinu, skoro je ispao van 100, a nije povređen bio uopšte. Za ostale runde pre polufinala je dobio smešne rivale sem 1/8 finala i Fonseke. Mogao je u 1/4 finalu dobiti Sinera ili Zvereva već, a dobio je Alijasima.
m
megatron
pre 7 minuta
kakav crni Fonseka, ispasce u prvom ili drugom kolu. Rubljov ce u 1/8 na Novaka
J
Jecasasa
pre oko 1 sat
Nole završi više karijeru ko kralj dosta si dokazao
D
DraganGale87
pre oko 1 sat
Nole osvaja Wibldon i ako uzme Us open ici ce u penziju.ako ne odigrace iducu sezonu i tada ce uzeti jos jednu titulu! sa 26 grem slem titula koje dugo nece niko oboriti najbolji teniser svih vremena povuci ce se iz tenisa! Najveci Srbin uz Nikolu Teslu i sve ostale velikane koje nasa zemlja ima unazad 800 godina!
Z
Zoki1906
pre oko 1 sat
Ovaj siner je kao robot
T
Tata Martino
pre oko 2 sata
Mislim da je Đoković već bivši teniser! Prva dva kola prolazi, već u trećem ga šalju kući!
S
Storari23
pre 32 minute
Ajde jado ne preskači časove fizičkog i mani se komentarisanja.
BOJAN JOVANOVIC
pre oko 2 sata
Djokovic najaci
_Cropped.jpg.webp)
.jpeg.webp)






