Marin iz slobodnjaka prekratio muke i zaustavio posrtanje Trabzona (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pet. 11.03.16. | 21:15

Nemački internacionalac doneo minimalan trijumf ekipi sa obale Crnog mora

Radost fudbalera Trabzona

Malo svetlosti i u mizernoj sezoni Trabzona. Tim sa obale Crnog mora konačno je prekinuo niz od tri uzastopna poraza u tuskom šampionatu i trijumfom na svom terenu nad Mersinom od 1:0 pobegao na deset bodova od zone ispadanja.

Junak pobede Trabzona bio je Marko Marin, nekadašnji fudbaler Čelsija, koji je pogotkom iz slobodnog udarca u 48. minutu odlučio pobednika ovog meča.

Istina, utisak je da je loptu na putu do mreže zakačio Oskar Kardoso koji je smetao gostima u živom zidu, pa je možda i greškom Nemcu rodom iz Bosanske Gradiške pripisan pogodak.

U svakom slučaju Trabzon je ovom pobedom pobegao ka sredini i možda će ona biti najava nešto boljeg finiša stvarno loše sezone. Mersin, za koji je ceo meč odigrao srpskmi internacionalac Milan Mitrović u nastavku očekuje borba za goli prvoligaški život.