""

Astra se budi iz ružnog sna (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pon. 26.09.16. | 21:49

Šampion Rumunije upisao drugu uzastopnu prvenstvenu pobedu

Šampion Rumunije Astra Đurđu konačno pokazuje neke znake života u rumunskoj Ligi 1. U duelu 10. kola Astra je na svom stadionu, uz dosta muke, savladala KSMS Jaši sa 1:0 i upisala drugu uzastopnu prvenstvenu pobedu.

Jedini pogodak na utakmici postigao je Konstantin Budesku iz penala u 78. minutu. Bivši štoper Partizana Fabrisio Dornelas odigrao je celu utakmicu u dresu Astre.

Uprkos večerašnjoj pobedi domaća ekipa ostala je u donjem delu tabele, tačnije na 11. mesto i moraće još mnogo da se popravi kako bi došla tamo gde je bila prošle sezone.

Inače, kako to uglavnom biva u utakmicama rumunske elitne lige, navijači su videli i jedan crveni karton. U četvrtom minutu sudijske nadoknade isključen je Kozmin Frazinesku.

LIGA 1 – 10. KOLO:

Panduri – Vitorul 0:1 (0:0)