""
""

Bakambu seje strah! Viljareal ima “zver“ jaču od Mesija i Ronalda (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | ned. 10.04.16. | 20:20

Fudbaleri Viljareala pobedili su na svom terenu ekipu Hetafea sa 2:0 u meču 32. kola španske Primere i ostali usamljeni na četvrtom mestu na tabeli koje vodi u kvalifikacije za Ligu šampiona.

Bilo je ovo lepo veče za navijače na El Madrigalu, a još jednom se pokazalo ove sezone da je Sedrik Bakambu na putu da postane zvezda svetskog formata.

Ovaj 24-godišnji napadač reprezentacije Konga postigao je u 85. minutu gol za konačnih 2:0. To mu je bio osmi pogodak u poslednjih mesec dana, po čemu mu je u ligama petice u tom periodu ravan samo Zlatan Ibrahimović.

A da načne goste postarao se još jedan ultratalentovani fudbaler Viljareala, Denis Suarez koji je u 15. minutu iskoristio asistenciju Adrijana.

Poraženi Hetafe je i posle ove utakmice ostao na pretposlednjem mestu na tabeli i u poslednjih šest kola vodiće veliku bitku za opstanak sa Levanteom, Sportingom iz Hihona, Granadom i Rajo Valjekanom.

Srpski internacionalac, napadač Stefan Šćepović celu utakmicu odgledao je sa klupe za rezervne igrače Hetafea.