""

Bešiktaš kod kuće ne ume, a Trabzon ne ume ni da pobedi, ni da izgubi (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | sub. 27.09.14. | 21:12

Rival Partizana u Ligi Evrope opet zabeležio kiks na svom terenu, Vahid Halilhodžić se pretplatio na nerešene ishode

Sve što dobro uradi na gostujućim terenima, Bešiktaš devalvira pred svojom publikom. Rival Partizana u Ligi Evrope je večeras propustio i drugu priliku da ostvari trijumf na svom terenu. Posle Rizea, bod iz Istanbula je odneo i Eskišehir - 1:1.

Istanbulski Orlovi su još jednom razočarali navijače, a Slaven Bilić je opet najveći krivac za epilog. Bešiktaš je poveo golom Šahana. Turčin rođen u Nemačkoj je u prošlom kolu doneo pobedu Orlovima u Bursi, a i večeras je opet bio jedini sposoban da pogodi u metu. Iskoristio je kiks odbrane Eskišehira i iz neposredne blizine pogodio za 1:0. Ipak, Bilićeva taktika da brani minimalno vođstvo mu se opet obila o glavu. Očajna reakcija poslednje linije crno-belih je omogućila Dabanliju u 72. minutu da izjednači i postavi konačnih 1:1.

I dok Bešiktaš ne ume da pobedi kod kuće, Trabzon ne ume da pobedi nikako. Doduše, ne zna ni za poraz. Tim Vahida Halilhodiža je nastavio da niže remije, pa je i danas protiv Kasimpaše odigrao nerešeno - 1:1. Bili su na pragu prve pobede zahvaljujući golu Erdogana, ali je rezuervista Skarione u 85. minutu doneo bod Kasimpaši.