""
""

Bravo, Marko: Srbin je heroj Steaue! (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 25.09.16. | 21:23

Momčilović strelac gola u 85. minutu kojim je klub iz Bukurešta slavio na gostovanju protiv Voluntarija - 2:3

Steaua slavi Marka Momčilovića! Srpski levi bek postigao je pobednički gol za klub iz Bukurešta u 85. minutu na gostovanju Voluntariju. U tom momentu je bilo 2:2, ali je naš internacionalac koji je nosio dres Javora u karijeri presudio domaćinu - 3:2.

Odlično je odreagovao posle slobodnog udarca i glavom sproveo loptu na željeno mesto.

Ore toga je Voluntari poveo, Steaua preokrenula, a Balan doneo poravnanje. I kada je delovalo da će se tako i završiti meč, Momčilović je doneo tri boda svom timu kojim je odvojio Steauu na prvom mestu tabele sa 23 boda, dok je drugoplasirana Krajova na 20.

Momčilović je nosio dres kluba iz Ivanjice u sezoni 2012/2013, a potom je igrao za Panduri da bi prošle sezone obukao dres Steaue.