Bugari i Makedonci “tepaju” redom (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 13.10.18. | 22:51

Todorovski dao dva gola Lihtenštajnu, preokret u Sofiji

Fudbalske reprezentacije Bugarske i Makedonije zadržali su maksimalan učinak i posle utakmica trećeg kola Lige nacija, doduše u različitim divizijama takmičenja.

Bugarska je u C diviziji u Sofiji savladala Kipar sa 2:1 posle velikog preokreta. Gosti su poveli četiri minuta pre kraja prvog poluvremena golom Grigorisa Kastanosa.

A onda je Strahil Popov režirao preokret u nastavku utakmice. Prvo je u 59. minutu asistirao Kirilu Despodovu za izjednačujući gol, a devet minuta kasnije bio je red da “spoji” sa golom i Todora Nedeleva.

Inače, glavni sudija na utakmici odigranoj na stadionu Vasil Levski u bugarskoj prestonici bio je Srbin Srđan Jovanović.

Što se tiče Makedonaca, oni su u Skoplju u meču D divizije pobedili Lihtenštajn sa 4:1. Dvostruki strelac bio je napadač Palerma, Aleksandar Trajkovski i to u prvom poluvremenu.

Iskusni Goran Pandev je povisio na 3:0, a u strelce se upisao i fudbaler Lidsa Ezgjan Alioski u drugom poluvremenu.