"Duel Mesuta Ozila i Marka Rojsa"

Da li je Rojs oboren za penal, a Borusija teško oštećena? (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sre. 24.04.13. | 21:46

Prvo poluvreme duela Milionera i Reala donelo nam je i jednu spornu situaciju

Duel Mesuta Ozila i Marka RojsaU poređenju sa suđenjem u okršaju Bajerna i Barselone sudijska trojka na čelu sa Holanđaninom Bjornom Kujpersom na utakmici između Borusije i Reala izgleda nepogrešivo, ali smo u prvih 45 minuta ipak mogli da vidimo jednu spornu situaciju na Vestfalenu.

Igrao se 42. minut, Marko Rojs se zaleteo na gol Reala, ali ga je u tom trku zaustavio Rafael Varan.

Kujpers, koji se "proslavio" u prošlogodišnjem četvrtfinalu između Barselone i Milana kada je na Kamp Nou svirao penal za Blaugranu zbog nepostojećeg prekšraja Alesandra Neste, samo je odmahnuo rukom, a posle samo nekoliko sekundi sevnula je kontra Reala koju je Kristijano Ronaldo realizovao za 1:1 na poluvremenu.

Bjorn KujpersBorusija DortmundEvropaLiga šampionaMarko RojsNemackaRafael VaranReal MadridŠpanija