Komentari na vest
Da ne bi povrede, topila bi led na hokejaškim terenima
B
Bane1989Ns
pre oko 2 godine
ovakve vesti sa ovim zenskama je kao kad mi Zvezdasi procitamo vest da je u Humskoj aktivirana bomba.E onda dodjes ovde i odmoris se od gluposti
O
O kako bi ja
pre oko 2 godine
Dobre su cice sa leda,u stopu ih prate djevojke što se bave umjetničkim plivanjem.Potražite na netu PlejbojO slike Katarine Vit,kod nje nije bilo mjesta za silikone.
T
Toto-ko-tunjo
pre oko 2 godine
Prate ih? Pa to su ribetine za hokejašice..
H
Haxer
pre oko 2 godine
Znam je sa tik-toka..Nema sta, vrh cupi..
P
PeraV
pre oko 2 godine
Nista posebno.
4
4 4 2
pre oko 2 godine
Da,imao si takvih na hiljade...
T
Toto-ko-tunjo
pre oko 2 godine
Da, pod golmanskim kompletom bi baš topila led na hokejaškim utakmicama. 🤣🤣🤣 Dajte više, što reče onaj Drvo, red je da vlasnik kladionice nađe novinarima devojke.
J
Joksaaa
pre oko 2 godine
Vidim da je i pisac ovog teksta pobrkao slova na tasturi u naslovu. Pogubio se siroma.
Uživo
Tenis
Najava mečeva
ponedeljak | 22.06.2026.
utorak | 23.06.2026.








.jpg.webp)