Dođe kraj i Ćurčićevoj seriji...

Vreme čitanja: 1min | ned. 01.07.18. | 17:30

Završena serija pobeda bivšeg selektora Srbije

Taman kada je izgledalo da se Muang Tong uhvatio ritam i da može da se vrati u borbu za sam vrh tajlandskog fudbala, usledio je kraj pobedničke serije. Posle šest uzastopnih prvenstvenih pobeda, ekipa našeg Radovana Ćurčića je danas poražena od direktnog rivala Pračuapa 1:2.

Muang Tong je mogao da prođe drugopalsiranom Bangkok Junajtedu na samo četiri boda zaostatka, a drugo mesto je bitno jer donosi kvalifikacija za Ligu šampiona Azije. S obzirom da lider Buriram Junajted izgleda neuhvatljiv...

Ćurčićev tim i posle ovog poraza ima šanse za drugo mesto, do kraja je još 13 kola, ali je sjajna serija prekinuta. Gosti su poveli u finišu prvog poluvremena, a Muang Tong je izjednačio u 66. minutu i imao dovoljno vremena da preokrene. Ipak, Brazilac Džonatan Reis je 10 minuta kasnije pogodio za 1:2 i rešio pitanje pobednika.

TAJLAND 1 - 21. KOLO

Muang Tong Junajted - Pračuap 1:2 (0:1)

Polis Tero - Čainat 1:1 (0:0)

Sufanburi - Tai Navi 3:1 (3:1)

Bangkok Glas - Čonburi 7:4 (3:2)

Račaburi - Čaijangrai Junajted 0:4 (0:1)

(FOTO: MN Press)