""

Ekambi naljutio Velodrom (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 20.08.17. | 18:52

Marselj osvojio samo bod u duelu sa Anžeom

Marselj i dalje ne zna za poraz u Ligi 1, poslednji je doživeo još krajem februara, ali u nedelju popodne navijači slavnog kluba nezadovoljni su napustili Velodrom posle remija sa Anžeom - 1:1 u meču trećeg kola.

Propustili su domaći priliku da zadrže maksimalan učinak i korak sa Monakom i Sent Etjenom.

A bili su na dobrom putu fudbaleri Marselja da upišu nova tri boda, pošto je u 17. minutu Klinton Nžije napravio dar-mar u kaznenom prostoru gostiju i zatresao mrežu.

Ipak, pomalo neočekivano, posle toga Anže je preuzeo inicijativu i počeo je opasno da preti domaćinu.

U 70. minutu Karl Toko Ekambi je udarcem sa ivice kaznenog prostora uhvatio na spavanju golmana Marselja Stiva Mandandu.

I tek nakon toga, ekipa Rudija Garsije krenula je svim silama u napad, ali sve uzbudljivo što se desilo do kraja bio je crveni karton za fudbalera Marselja Lukasa Okamposa.